Iki 2017 m. lapkričio 30 d. kviečiame pasinaudoti prieiga prie šių duomenų bazių (per EBSCOhost Web prieigą):
 
Academic Search Ultimate – duomenų bazė, kurioje rasite recenzuojamus žurnalus, knygas, vaizdo medžiagą ir kt. Temos: astronomija, antropologija, biomedicina, inžinerija, sveikata, teisė, matematika, farmakologija, moterų studijos, zoologija ir kt..

Applied Science & Technology Ultimate – duomenų bazė, skirta technologijų ir tiksliųjų mokslų srities studentams ir tyrėjams. Temos: dirbtinis intelektas, taikomoji matematika, chemijos inžinerija, energijos šaltiniai, robotika ir kt.

Business Source Ultimate – verslo duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija apie šiuolaikines verslo aktualijas ir ateities perspektyvas bei kitas su verslu susijusias temas.

Humanities Source Ultimate – duomenų bazė, kurioje rasite recenzuojamus visateksčius leidinius humanitarinių mokslų temomis.

Sociology Source Ultimate – duomenų bazė, skirta studijuojantiems sociologiją. Temos – nuo lyties tapatybės, santuokos ir šeimos iki demografijos, politinės sociologijos, religijos ir sociokultūrinės antropologijos.

One Belt One Road Reference Source – duomenų bazė, kurioje pateikiami žurnalai ir publikacijos, apimančios Azijos, Vidurio Rytų, Centrinės ir Rytų Europos šalis, palaikančias „One Belt One Road“ iniciatyvą.

Daugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas ir laikinos prieigos duomenų bazes galite rasti skiltyje Duomenų bazės.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.