Kviečiame naudotis prieiga prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) leidyklos „Technika“ humanitarinių, socialinių bei technologijų mokslų elektroninių knygų. Prenumeruojamas el. knygas rasite Knygų lentynoje, bibliotekos el. kataloge arba prenumeruojamų knygų sąraše.

KAVB prenumeruojamus VGTU el. leidinius galite skaityti ne tik bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieiga, bet ir atsisiuntę į savo nešiojamąjį ar kitą kompiuterį ir be interneto (offline). Jums reikės iPublishCentral Reader el. knygų skaitymo programos. Planšetiniame kompiuteryje su Android sistema galima skaityti internete (online). iPad kompiuteryje portalo knygas ypač patogu skaityti atsisiuntus nemokamą programėlę iš el. parduotuvės App Store (atlikite paiešką: VGTU eBooks). Atsisiuntimo į asmeninį kompiuterį bei į planšetinį kompiuterį instrukcijos.

Skaitant leidinį internete ir savo kompiuteryje, galima ne tik nusistatyti patogų šrifto dydį, padidinti paveikslus, schemas, bet ir:
• pasižymėti leidinio vietą išliekančiu žymekliu (kitą kartą atsidarius knygą jis bus matomas);
• žymėti knygoje išliekančius komentarus;
• pasibraukti reikalingą informaciją žymekliu (šios žymės taip pat išlieka);
• išsispausdinti reikalingą knygos puslapį;
• dalytis informacija apie knygą su draugais (el. paštu arba socialiniuose tinkluose).

Norėdami išnaudoti visas šias el. knygų galimybes, turite prisiregistruoti. Tai turite padaryti būdami bibliotekos interneto tinkle. Paspaudę mygtuką Prisijungti pagrindiniame puslapyje ir Registruotis atsiradusiame lange, užpildykite reikiamus laukelius.

KAVB vartotojus, pageidaujančius duomenų baze naudotis ne bibliotekoje, prašome kreiptis eis@kvb.lt (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus išsiųsta prisijungimo instrukcija.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.