Birželio 20 d., šeštadienį, 12 val. projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas aplankyti mūsų draugus, projekto partnerius – Vaikų literatūros muziejų (K. Donelaičio g. 13). Muziejus visai šalia bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus (kitoje kelio pusėje), todėl rasti ir atvykti bus tikrai paprasta.

Sunku patikėti, tačiau muziejaus edukatorės žino viską apie lietuvių vaikų literatūrą! Žino ir šį tą daug daugiau – būdą, kaip patekti į pasaką ir tapti jos personažu! Neįtikėtina? Mylimiausiu savo herojumi galėsite pavirsti apsivilkę vieną iš gausybės muziejuje saugomų kostiumų, kuris neabejotinai padės įsijausti į personažo kailį ir šmurkštelti atgal į pasaką. Vaidinsime, improvizuosime ir šėlsime visi – mažųjų ir jų tėvelių laukia nuotaikinga edukacinė programa!

Užsiėmimas nemokamas. Jeigu norite dalyvauti – būtina išankstinė registracija (Registracija sustabdyta, laisvų vietų nebėra). Tai galite padaryti el. paštu vaikai@kvb.lt, telefonu (8 37) 324 225 arba užsukęs (-usi) į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2).

Iki pasimatymo Vaikų literatūros muziejuje (ne bibliotekoje)!

Projekto naujienos

Apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas informacijos ieškokite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm

Projekto partneriai:

 logo maironio


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.