Gegužės 15 d. minima Tarptautinė šeimos diena. Šia proga Kauno apskrities viešoji biblioteka gegužės 15 d., penktadienį, 18 val. kviečia į virtualų knygos „Kodėl vaikai serga?“ pristatymą. Apie knygą kalbės jos autorė, vaikų gydytoja dr. Indrė Plėštytė-Būtienė. Tiesioginė transliacija vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos Instagram paskyroje.

Gydytoja, vaikų pulmonologė-alergologė, biomedicinos mokslų daktarė I. Plėštytė-Būtienė yra dviejų vaikų mama, populiaraus puslapio „Kasdieniai vaikų gydytojos užrašai“ autorė, jos paskyrą Instagram tinkle @vaikugydytoja seka daugiau nei 16 tūkst. vartotojų, o įrašai sulaukia didžiulio dėmesio ir patiktukų. Gydytoja yra privačių klinikų „Mama, aš sergu“ Vilniuje ir Klaipėdoje savininkė bei generalinė direktorė. Tėvus ir ne tik tėvus specialistė paperka nuoširdumu, tikromis žiniomis bei kūrybingu medicininių reikalų pateikimu, stulbina aktyvumu ir nesumeluotu rūpesčiu mažaisiais piliečiais.

Kaip teigia dr. I. Plėštytė-Būtienė, knyga „Kodėl vaikai serga?“ radosi iš noro atsakyti į pasikartojančius tėvų klausimus apie ligas, jų priežastis ir imunitetą apskritai. Knygoje pateikiama patikima, tyrimais paremta informacija, pasakojama apie imuniteto formavimąsi, ligų priežastis ir dažniausius vaikų sveikatos sutrikimus, atsakoma į kitus klausimus nuo organizmo grūdinimo iki psichologinės tėvų būsenos bei jos įtakos gerai vaiko savijautai.

„Dirbu tam, kad galėčiau padėti tėvams auginti mažuosius, kad jų imuninės sistemos mokslai būtų kuo lengvesni, kad klaidų būtų kuo mažiau ir kad sukaupta patirtis išliktų kuo ilgiau. <...> Tikiu geresne ateitimi, todėl ir esu vaikų gydytoja. Nuolat tenka mokytis, kad tik nepraleisčiau naujų žinių, kurios galėtų padėti mano pacientams“, – naujojoje knygoje teigia dr. I. Plėštytė-Būtienė.

Stebėti tiesioginę knygos „Kodėl vaikai serga?“ pristatymo transliaciją kviečiame visus, besirūpinančius mažųjų sveikata. Transliacijos metu kviečiame autorei užduoti klausimus apie knygą, gydytojos veiklą.

Sekite biblioteką @kavbiblioteka Instagram tinkle ir iki susitikimo!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.