Gegužės 6 d. 19 val. kviečiame pasiklausyti pasakojimo apie Sahadža jogą ir meditaciją. Kaip neprarasti pusiausvyros, kaip nurimti, kai aplink chaosas ir kamuoja neapibrėžtumas – apie visa tai papasakos Sahadža jogas, teatro „cezario grupė“ aktorius, docentas Vytautas Kontrimas. Tiesioginė mini seminaro transliacija vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Sahadža joga yra plačiai paplitusi pasaulyje, nesudėtinga ir visiems tinkama meditacijos teorija ir praktika. Šią jogą gali praktikuoti kiekvienas žmogus, nesvarbu, koks jo amžius, lytis, rasė ar tautybė. Kaip teigia Sahadža jogai, viskas ko reikia: noras pažinti save ir suvokti viduje bei pasaulyje vykstančius procesus.

Tiesioginės transliacijos metu Vytautas Kontrimas ne tik papasakos apie Sahadža jogos principus, meditaciją, tačiau ir patars, kaip sukoncentruoti dėmesį, nuraminti mintis.

Su Sahadža joga susipažinti galima prisijungus prie nemokamų asociacijos „Sahadža joga Lietuva“ rengiamų virtualių kursų, daugiau informacijos apie Sahadža jogos teoriją ir praktiką taipogi rasite www.sahadzajoga.lt.

Jei turite klausimų Vytautui Kontrimui, galite juos užduoti Facebook renginio diskusijoje. Į Jūsų klausimus bus atsakoma tiesioginės transliacijos metu.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.