Vasario 29 d., šeštadienį, 12 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. salė) paskaitą „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“ skaitys Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė. Tai bus pirma iš keturių Paramos vaikams centro specialistų paskaitų naujajame bibliotekos projekte „Operacija ŠEIMA“.

Kodėl reikia ugdyti vaikų emocinį intelektą?

Vaikai išgyvena tokius pačius jausmus kaip ir suaugusieji, tačiau ne visada moka juos atpažinti ir suprasti. Kalbėti apie jausmus ir tinkamai juos reikšti vaikai neišmoksta savaime – to turėtų mokyti suaugusieji. Kuo ankstyvesnio amžiaus vaikams kalbame apie jausmus, tuo greičiau ir geriau jie pradeda suprasti save bei kitus.

Gebėjimas suprasti savo jausmus, atsispirti impulsyviam elgesiui, spręsti konfliktus ir problemas, numatyti savo elgesio pasekmes leidžia vaikams kurti geresnius tarpusavio santykius, patenkinti savo socialinius ir emocinius poreikius.

Paskaitoje „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“ Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė patars, kaip kalbėti su vaikais apie įvairius patiriamus jausmus, kaip tinkamai reikšti pyktį ir kitas stiprias emocijas. Pateiks pavyzdžių, kaip mokyti vaikus nusiraminti, kaip išgirsti, įvardyti ir tinkamai atspindėti vaiko jausmus, kuriant tvirtą, pasitikėjimu grįstą vaikų ir tėvų ryšį. 

Paskaita skirta tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kurie domisi vaikų emocinio intelekto ugdymu. Renginys nemokamas, registracija nereikalinga.

Renginyje laukiami ir vaikai

Paskaitos metu vaikų užimtumu rūpinsis bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės: išbandysime bibliotekos programėles, piešime, skaitysime interaktyvias knygeles, žaisime stalo ir virtualius žaidimus.

Naujas projektas kviečia šeimas kūrybingai šeštadieniauti bibliotekoje

Nuo sausio iki spalio Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas į turiningus ir kūrybingus šeštadienio susitikimus. Tegul šeštadienis būna ta diena, kai su visa šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo – dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose, susitikti su populiariais vaikų rašytojais arba klausyti Paramos vaikams centro specialistų paskaitų tėvams!

Sekite projekto naujienas

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose.

  • kovo 14 d. 12 val. – edukacinė programa „Šmurkšt atgal į pasaką“ vaikams (Vaikų literatūros muziejuje, K. Donelaičio g. 13). Vietų skaičius ribotas. Informacija ir registracija el. paštu vaikai@kvb.lt, tel. (8 37) 324 225,
  • kovo 28 d. 12 val. – Paramos vaikams centro psichologės Akvilinos Jurkšaitės paskaita apie vaikų elgesio sunkumus.

Renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm

Projekto partneriai:

logo paramos centras logo maironio


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.