Kiekvieną ketvirtadienį 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322) kviečia į senjorų sveikatingumo rytmečius!

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį.

Vasario mėnesio susitikimai:

Vasario 6 d. mankštinsimės, o po to klausysime paskaitos apie Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje eksponuojamą origami parodą „Lankstyti žmogų“. Paskaitos metu bus galimybė sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

 

Vasario 13 d. mankštinsimės ir klausysimės kauniečio gido Chaim‘o Bargman‘o paskaitos apie nežinomus tautos didvyrius.

Vasario 20 d. mankštinsimės, o po mankštos susitiksime su Vytauto Didžiojo universiteto etnologijos doktorantūros studente Aukse Noreikaite, kuri skaitys paskaitą tema „Lietuvių ir latvių tarpusavio santykiai Lietuvos ir Latvijos pasienyje“. Paskaitos metu bus pasakojama, kokie buvo ir yra lietuvių bei latvių tarpusavio santykiai skirtingose pasienio vietovėse, kokios priežastys nulėmė taikius ir draugiškus, neutralius bei priešiškus santykius.

Vasario 27 d. mankštinsimės, o vėliau susitiksime su projekto komandos „Tapk auGalingas“ nariais, kurie plačiau papasakos apie savo iniciatyvą ir augalinę mitybą.

Iki susitikimo!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.