2020 m. sausį Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322) senjorų vėl laukia tradicinės mankštos ir smagūs susitikimai! Kiekvieną mėnesio ketvirtadienį (10 val.) kviečiame praleisti sveikai ir turiningai.

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį.

 

Sausio mėnesio susitikimai:

Sausio 16 d. mankštinsimės, o po to susitiksime su Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojais, kurie pristatys bibliotekoje veikiančią edukacijų erdvę „404“ ir papasakos apie joje teikiamas paslaugas.

Sausio 23 d. mankštinsimės ir klausysime argentiniečio Gustavo Ariel Soria, kuris papasakos apie Argentiną ir jos kultūrą.

Sausio 30 d. mankštinsimės, o po mankštos susitiksime su naujai atsidariusios ir tvarų vartojimą skatinančios parduotuvės „ResetShop“ atstovais. Jie papasakos apie produktus, skirtus aplinkai draugiškam gyvenimui, taip pat pasidalins žiniomis apie tvarumą ir ekologiją.

Iki susitikimo!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.