Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) sausio 15 d. 16 val. pristatoma šakiečio gydytojo Audriaus Starkausko fotografijų paroda „Žvilgsnis į Sakartvelą“.

Svetingasis Sakartvelas nuo seno žavi ne tik savo nuostabia gamta, išraiškingais kalnų peizažais, žaliais slėniais, didžiuliais vynuogynais bet ir pagarba šeimai, savo tradicijoms, religijai ir kultūrai. Pakeliauti po nuostabaus grožio šalį – Sakartvelą ir dalyvauti renginyje kviečia fotografas Audrius Starkauskas, pristatantis savo naują parodą. Kauniečiams parodų lankytojams jo darbai – puiki naujiena fotografijos meno ir Sakartvelo mėgėjams. Menininkas neapsiriboja šalies vaizdais – kaimais, miestais, gamta; jo fotoaparato objektyvas bando sugauti ir užfiksuoti paprastas ir amžinas tautos vertybes: šeimą, draugystę, šventes, tikėjimą, jautrumą kitam – tai, kas sudaro Kaukazo žmonių būties prasmę. Pagauta akimirkos emocija prikausto žiūrovo žvilgsnį ir perduoda žinią apie kartvelų svetingumą, neretušuotas kasdienės buities detales, istorines vietas, liudijančias, kad jie gyvena nuostabioje šalyje,  kuri neišsižada savo vertybių ir savasties.

Parodos pristatymas vyks sausio 15 d. 16 val. Dalyvaus parodos autorius ir Sakartvelo ambasados patarėja kultūros klausimais Salome Vekua.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.