Senjorų vėl laukia tradicinės mankštos ir smagūs susitikimai. Nuo lapkričio 7 d. kiekvieną ketvirtadienį 10 val. kviečiame mankštintis ir turiningai bendrauti.

Lapkričio mėnesio susitikimai:

Lapkričio 7 d. sveikatingumo rytmetį pradėsime mankšta, vėliau bendrausime su Lietuvos zoologijos sodo edukatoriais, kurie papasakos apie vabzdžius ir jų nepaprastą pasaulį!

Lapkričio 14 d. mankštinsimės, paskui klausysime Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Jurgitos Muraveckienės paskaitos „Aktualijos pasitinkant 2019–2020 m. gripo sezoną“. Išgirsite daug naudingos informacijos!

Lapkričio 21 d. pradėsime mankšta, paskui susitiksime su didžiausio Lietuvos elektros ir dujų tiekėjo UAB „Ignitis“ atstovais, kurie supažindins su įmonės veikla ir konsultuos mums svarbiais klausimais. Laukiame jūsų!

Lapkričio 28 d. mankštinsimės ir bendrausime su psichologinių knygų autore, psichologe Ramune Murauskiene. Paskaitos metu sužinosime apie psichologinės būklės svarbą kiekvieno žmogaus sveikatai. Kviečiame užsukti ir pasisemti naujų žinių!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.