Spalis – Pagyvenusių žmonių mėnuo, todėl Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322) kviečia į dar įdomesnius ir nuotaikingesnius Senjorų sveikatingumo rytmečius! Senjorų laukia jau tradicinėmis tapusios mankštos, ekskursijos, knygų pristatymai, degustacijos ir kiti netikėtumai. Nuo spalio 3 d. (10 val.) kiekvieną ketvirtadienį kviečiame praleisti sveikai ir turiningai.

Spalio mėnesio susitikimai:

Spalio 3 d.  šventinį senjorų sveikatingumo rytmetį, skirtą pagyvenusių žmonių dienai, pradėsime pyragu ir arbata, taip pat bus organizuojama ekskursija po bibliotekos erdves. Ekskursiją ves bibliotekos darbuotoja L. Jonikienė.

Spalio 10 d. sveikatingumo rytmetyje lauks paskaita ir degustacija „Aitriosios paprikos šildo ir gundo“. Renginyje dalyvaus įmonės „Piprės ūkis“ įkūrėja Laura Garšvaitė, kuri supažindins su skirtingomis aitriųjų paprikų rūšimis ir kvies paragauti įvairiausių skanumynų! Laukiame jūsų 404 k.!

Spalio 17 d. pradėsime mankšta, po to dalyvausime Virginijos Inos Bedarfienės knygos „Gyvenimo akimirkos“ pristatyme. Jūsų laukia puiki galimybė susipažinti su vienos moters istorija, kuri įkvepia ir neleidžia prarasti vilties. Laukiame jūsų!

Spalio 24 d. pradėsime su linijinių šokių senjorams mokytoja Audrone Antanavičiene. Jūsų laukia smagus rytmetys, padėsiantis pasisemti energijos visai dienai. Kviečiame užsukti!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.