Rugsėjo 26 d. 18 val. kviečiame į biblioteką (Radastų g. 2, 322 k.) ne tik pasižvalgyti po atnaujintą Kvepiančių knygų salono ekspoziciją, bet ir paklausyti Kvapų namų paskaitos „Vidinę pusiausvyrą atstatantys eteriniai aliejai“.

Lektorė Vilma Markaitytė paskaitoje supažindins su pagrindiniais eteriniais aliejais, kuriuos galima naudoti kamuojant stresui, nerimui, nemigai ir panašiems sutrikimams. Sužinosite apie pagrindinius akupresūrinius taškus rankose, kuriuos, stimuliuojant kartu su eteriniais aliejais, gaunamas efektyvesnis rezultatas siekiant subalansuoti emocijas, atkurti dvasinę ramybę.

Atnaujintą kvepiančių knygų salono ekspoziciją galite apžiūrėti nuo rugsėjo 26 d. bibliotekos III a. fojė (Radastų g. 2). Tai – intriguojanti, skaityti, diskutuoti, per kvapo prizmę knygą pažinti kviečianti knygų ir jų kvapų ekspozicija. Salone, apgaubtame įstabių aromatų, išgyvensite ypatingas patirtis, kurios pažadins norą pasinerti į literatūros pasaulį. Salone eksponuojamos knygos privers pasitelkti viena iš savo pojūčių – uoslę.

Visus „Susitikime bibliotekoje“ renginius rasite nuorodoje >>>

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.