Kasdien mes žavimės įvairiausiomis istorijomis – apie įdomių žmonių gyvenimą, nepamirštamas keliones, populiarius kino filmų scenarijus ar knygų puslapiuose glūdinčias istorijas. Kiekviena kasdien matoma detalė slepia savo istoriją. O kokia yra Tavo istorija?

Šiemet „Susitikime bibliotekoje“ kviečia pasinerti į ISTORIJŲ pasaulį. Bibliotekos lankytojus kviesime ne tik papasakoti savo istoriją apie santykį su knyga, bet ir atrasti istorijas bibliotekos knygų klubo susitikimų metu, per edukacijas, renginius ir kino filmus.

Jau antrą sezoną renginių programoje rasite didžiulio populiarumo sulaukusius kino vakarus „Izraelio kinas Tavo mieste“. Rodysime tokius filmus, kaip „Buvau kadaise“ (rež. Avi Nesher, 2010), „Testamentas“ (rež. Amichai Greenberg, 2017), „Obuoliai iš dykumos“ (rež. Arik Lubetzki, Matti Harari, 2014), „Raudoni lapai“ (rež. Bazi Gete) ir kt. Spalio mėn. startuos „Kauno atminties ekranai“ – kino vakarų ciklas su diskusijomis apie Kauno vaizdinius ir reikšmes kine. Pirmasis filmas – „Tumo kodeksas“ (rež. Eimantas Belickas, 2018).

Rugsėjo 21 d. kviesime į ekskursiją „Pažink Europos kultūros paveldą: laikinosios sostinės gyvenimo atspindžiai buvusiuose Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose“. Ekskursijos metu ne tik susipažinsite su V. Landsbergio-Žemkalnio projektuotų rūmų architektūra ir istorija, bet ir trumpam nusikelsite į tarpukario Kauną ir pasinersite į laikinosios sostinės kasdienybę. O visus, kurie domisi biblioteka ir jos istorija, kviečiame į abejingų nepaliekančią ekskursiją po biblioteką. Juk kas nenori susipažinti su daugiau kaip 0,5 mln. skaitytojams nematomų ir saugomų bibliotekos bokšte knygų?

P.S. Spalio 1 d. biblioteka švęs savo 69 metų gimtadienį. Ateikite švęsti kartu, nes jūsų lauks daug netikėtų siurprizų.

Iki susitikimo bibliotekoje!

Renginių programa nuolat atnaujinama. Sekite naujienas www.kvb.lt.

susitikime bibliotekoje 2019 800


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.