Nuotr. autorius A. Aleksandravičius

Gegužės 23 d. (ketvirtadienį) 19-21.30 val. Laisvės alėjoje vyks trečioji „Kiemų šventė“, kurioje dalyvaus ir Kauno apskrities viešoji biblioteka (susitinkame prie Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios). Jau 3-ąjį kartą Laisvės alėja virs vienu dideliu kiemu, kuriame nusidrieks kone ilgiausias ir draugiškiausias stalas mieste.

Šių metų šventės tema – gėlės, jomis Kauno apskrities viešosios bibliotekos šventinę erdvę papuoš mūsų kolegė dekoravimo meistrė Ala Volkova. Biblioteka planuoja šventėje atskleisti tarpukario temą: gėlių kompozicijos primins Pirmosios Lietuvos Respublikos laikus, o prie stalo kartu su bibliotekininkais susės asociacijos „Kauno senjorai“ vokalinis ansamblis „Pinija“, pasipuošęs retro stiliaus apranga ir pasiruošęs atlikti tarpukario laikų dainas.

„Kiemų šventė – tai bandymas skatinti mus visus atkreipti dėmesį į kaimynystės vertę ir svarbą, patirti buvimo kartu prie vaišėmis nukloto stalo, vienybės, o, kai kada, ir susipažinimo su kaimynais džiaugsmą. Kaimynas – tai didesniąją mūsų gyvenimo dalį arčiausiai mūsų esantis žmogus, su kuriuo sieja ne tik bendra erdvė – laiptinė, kiemas, rajonas, bet ir bendras buvimas laike – problemos, idėjos, požiūriai“, – sako organizatoriai.

Atvykite geriau susipažinti, pabendrauti ir puikiai praleisti laiką. Sukurkime šventę visi kartu!

„Kiemų šventės“ akimirkos:

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.