2019 m. kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyks kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ („ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

Šių metų „Skaitmeninės savaitės“ tema Lietuvoje  – skaitmeninės technologijos ugdymui.

Kauno apskrities viešoji biblioteka taip pat dalyvauja šioje tarptautinėje akcijoje ir kovo 25 d. 15 val. kviečia visus besidominčius skaitmeninėmis technologijomis ugdymui atvykti į bibliotekoje organizuojamą Atvirų durų dieną. Renginio metu pristatysime mūsų bibliotekoje organizuojamus kompiuterinio ir informacinio raštingumo mokymus suaugusiesiems, projekto „Prisijungusi Lietuva“ mokymų veiklas. Sužinosite, kokią naują įrangą, skatinančią kūrybiškumą bei skaitmenines kompetencijas, biblioteka įsigijo įgyvendindama projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“ . Dalį priemonių galėsite išbandyti. Atvirų durų dieną užbaigsime Kaunistikos skaitykloje, kur susipažinsite su jos darbuotojų sukurtais bei kuriamais skaitmeniniais produktais apie Kauno paveldą. Tikimės, kad susipažinę su mūsų bibliotekoje esančiomis technologijomis, sėkmingai jas galėsite panaudoti ugdymui bei saviugdai.

Renginio vieta: Mokymo centras (Radastų g. 2, 314 kab.). Renginys nemokamas, registracija nereikalinga. Laukiami visi! Daugiau informacijos apie Atvirų durų dieną bibliotekoje telefonu (8-37) 32 42 54 arba el. paštu eis@kvb.lt .

Taip pat  „Skaitmeninės savaitės“ metu iš anksto sudarytoms grupėms vyks mokymai apie vaizdaus turinio kūrimo ir tvarkymo įrankius internete bei naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais.

Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės savaitės“ akcijas kitose bibliotekose ir jos metu numatytas transliacijas ieškokite interneto svetainėse  www.prisijungusi.lt bei www.epilietis.eu.

Mokykimės patys ir mokykime savo artimuosius išmaniai naudoti skaitmenines technologijas savo poreikiams.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.