Foto: @laurra_reads

Kovo 19 d., antradienį, 16 val. bibliotekoje (Radastų g. 2, 322) svečiuosis prof. Liudas Mažylis ir pristatys naujausią savo knygą „99 šimtosios“. 

Šiurpinantis, mėgstančio provokuoti, nenuspėjamo ir be galo žavaus profesoriaus trileris seka pirmosios jo knygos „99 metai po įvykio“ pėdomis. Veiksmo laikas – vieni metai: sausio 1–gruodžio 31 d. Lietuvos valstybės šimtmetis – grynas sutapimas. Knygos herojai – daugelis tie patys. Vieta – visa Europa. Siužetas – nesibaigiančios Dokumento paieškos ir Mylimoji, kraujo purslai ir lekiančios galvos.

„Tai ir apie gyvenimą. Tai – ir apie meilę, žinoma. Tegul ir nebūtinai laimingą.“ – rašoma ant paskutinio knygos viršelio.

Nepraleiskite progos gauti geros nuotaikos užkratą, pasiduoti profesoriaus provokacijoms ir paklausti visko, ko norėjote, bet nedrįsote apie paieškas, istoriją, meilę ir Lietuvą.

Kviečiame ir laukiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.