Kiekvieną ketvirtadienį 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322) kviečia į senjorų sveikatingumo rytmečius!

Kovo mėnesio susitikimai:

Kovo 7 d. pasimankštinę susitiksime su senjorų iniciatyvų centro vadove Edita Šatiene, kuri trumpai pristatys projekto „Keisti save – keisti Lietuvą“ mokymus ir supažindins su Lietuvos sveikatos sistemos teikiamomis galimybėmis. Kviečiame užsukti, jūsų laukia išties naudinga paskaita!

Kovo 14 d. mankštinsimės, o paskui bendrausime su projekto „Myliu siūti“ sumanytoja Indre Gaučiene. Turbūt niekas kitas taip entuziastingai nekalba apie siuvimą ir jo teikiamą malonumą kaip I. Gaučienė. Neabejojame, kad ir jūs po paskaitos keliausite į artimiausią parduotuvę pirkti adatos ir siūlų!

Kovo 21 d. sveikatingumo rytmetį pradėsime mankšta, po jos susitiksime su medicinos daktaru, profesoriumi, neurologu Alfredu Zoriu. Paskaitos metu sužinosime apie akupunktūros naudą, aptarsime kitus, su sveika gyvensena susijusius dalykus. Kviečiame pasisemti naudingų žinių!

Kovo 28 d. pradėsime smagia mankšta, paskui susitiksime su fotografu Jonu Danielevičiumi, kuris pasidalins kelionių įspūdžiais ir papasakos, kaip kelionės pakeitė jo pasaulio suvokimą. Renginio metu atsidarys improvizuota fotostudija, kurioje už simbolinę kainą (1 Eur) A. Danielevičius jus nufotografuos ir atspausdins jūsų portretą. Susitikime bibliotekoje ir pasinerkime į nepaprastus įspūdžius!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.