Kiekvieną ketvirtadienį 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322) kviečia į senjorų sveikatingumo rytmečius!

Gegužės mėnesio susitikimai:

Gegužės 2 d. sveikatingumo rytmetį pradėsime smagia mankšta, paskui susitiksime su KAVB Kaunistikos grupės vyresniuoju bibliografu Mindaugu Balkumi. Klausysimės paskaitos „Laikinosios sostinės reikšmė Lietuvos istorijoje 1919–1939 m.“ Kviečiame užsukti ir pasisemti naudingų žinių!

Gegužės 9 d. mankštinsimės, paskui bendrausime su istoriku, publicistu, biografinių apybraižų knygos „Mano kelias“ autoriumi Juozu Brazausku. Pristatymo metu sužinosite apie žymius lietuvių kultūros veikėjus: Antaną Strazdą, Joną Biliūną, Adomą Jakštą ir Kazį Binkį. Kviečiame užsukti, jūsų laukia įdomi paskaita!

Gegužės 16 d. pasimankštinę jau trečią kartą susitiksime su medicinos daktaru, profesoriumi, neurologu Alfredu Zoriu. Daugiau sužinosime apie sveiką gyvenseną ir akupunktūros naudą. Kviečiame užsukti, jūsų laukia išties naudinga paskaita!

Gegužės 23 d. rytą pradėsime mankšta, o paskui susitiksime su linijinių šokių senjorams mokytoja Audrone Antanavičiene. Kviečiame užsukti, Jūsų laukia smagus rytmetys!

Gegužės 30 d. rytmetį pradėsime mankšta, paskui bendrausime su gide Skirmante Javaityte, kuri pakvies jus į nemokamą ekskursiją po „Radijo rajoną“, esantį visai šalia bibliotekos. Valandėlę pasivaikščioję, sužinosite daug įdomybių apie šią Kauno vietą. Pasiruoškite nepaprastiems įspūdžiams!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.