Vasario 5-oji, Saugesnio interneto diena, bus minima 16 kartą daugiau nei 120 šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis. Šių metų šūkis – „Kurkime geresnį internetą kartu!“

Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, vasario 4–9 dienomis. Prie akcijos prisideda ir Kauno apskrities viešoji biblioteka. Visą savaitę senjorus kviesime mokytis darbo kompiuteriu ir internetu pradmenų, didelį dėmesį skirdami kompiuterio saugumui, saugiam naršymui, bendravimui internetu. Mokymų pradžioje ir pabaigoje dalyviai galės pasitikrinti savo žinias.  

Vasario 6 d. KAVB vyks susitikimas / diskusija su 8–9 klasių moksleiviais. Gvildensime aktualias temas: ką daryti gavus nepatikimą el. laišką – spam‘ą; kaip reaguoti į internetinės patyčias; socialinių tinklų galia: kokie pavojai juose slypi ir kaip elgtis; ar influenceris – ateities specialybė?

Visiems, kuriems rūpi jų saugumas internete, siūlome pasižvalgyti po Kauno apskrities viešosios bibliotekos atrinktas nuorodas apie Saugų internetą.

Mokykimės pasirūpinti savo saugumu ir padėti kitiems. Tik kartu galime sukurti geresnį, saugesnį internetą.

Šiemet Saugesnio interneto savaitė yra viena iš praėjusiais metais startavusio projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.

prisijungusi Lietuva logo langas į ateitį logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.