Itin didelio susidomėjimo sulaukę nemokami sveikatingumo rytmečiai pradeda naują sezoną! Sveikatinsimės tradiciškai ketvirtadieniais, 10 val. 322 kamb.

Sugrįžtame su dar smagesne nuotaika, bus dar daugiau įdomių pokalbių ir judesio. Treneriai Rapolas ir Rokas Žeimiai jau pasiruošę. O ar pasiruošę Jūs, mūsų mylimiausi senjorai?!

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį.

 

 

Gruodžio mėnesio susitikimai:

Gruodžio 6 d. susitiksime su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klientų aptarnavimo skyriaus Senamiesčio poskyrio vedėja Reda Sirunavičiūte. Ji pristatys naujausias pensijų reformas, atkreips dėmesį į dažniausiai kylančias problemas ir  jų sprendimo būdus. Po trumpos paskaitos mankštinsimės! Iki susitikimo, mieli senjorai!

Gruodžio 13 d. sveikatingumo rytmetyje svečiuosis italų kalbos dėstytojas Stefano M. Lanza. Laukia smagi paskaita, kurios metu prisiminsime ir bandysime patvirtinti arba paneigti stereotipus apie italus. Po paskaitos mankštinsimės, tad nepamirškite patogios aprangos!

Gruodžio 20 d. paskutinį šių metų sveikatingumo rytmetį pradėsime smagia mankšta. Po mankštos prie puodelio arbatos ir gabalėlio pyrago pratęsime lapkričio mėnesio paskaitą apie žoleles ir jų gydomąsias savybes su „Žolinčių akademijos“ viceprezidentu, lektoriumi Mariumi Lasinsku. Galėsite užduoti klausimų ir įsigyti įvairių žolelių.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.