Marius Čepulis – pilnas sales gerbėjų sutraukiantis gamtos fotografas. Apie jo aistrą gamtai ir fotografijai žinoma seniai. Dienų dienas leisdamas miškuose, pelkynuose ir laukuose, Marius „gaudo“ auksinius kadrus, kurie stebinčius jį Facebook socialiniame tinkle priverčia net aikčioti. Tūkstantinė sekėjų minia godžiai skaito gyvus ir įtraukiančius fotografijų aprašymus, pastebėjimus apie gamtą ir save patį, o susitikimuose klausosi išskirtinių pasakojimų apie klajones po įvairius Lietuvos kampelius. Renginys bus verčiamas į gestų kalbą.

Jūsų dar neužkabino Mariaus žodžiai ir fotografijos? O gal esate prisiekęs gamtos mylėtojas ir kasdien nekantriai laukiate naujų fotografo kadrų? Visus esamus ir būsimus Mariaus gerbėjus kviečiame į jo paskaitą apie gamtos fotografavimą. Sužinosite, kaip reikia ir kaip nereikia fotografuoti, kaip sugauti briedžio žvilgsnį ir pamatyti itin retus paukščius bei žvėris. Fotografas pasidalys neišdildomais įspūdžiais ir pastebėjimais apie gamtą: „Pasakosiu apie savo aistrą gamtai ir jos fotografijai, paporinsiu apie tai, kas mane taip veža.“

Renginio metu bus pristatyta šiemet pasirodžiusi Mariaus Čepulio knyga „Metai: gamtos fotografo dienoraštis“. Ar žinote, kada iš meilės apkursta kurtiniai, pradeda loti stirnos, stenėti briedžiai, baubti elniai, raugėti danieliai? Kokie drakonai ir zebriukai gyvena mūsų ežeruose? Kada dangus sušvinta sidabru, Paukščių Taką skrodžia perseidai ar pasirodo Šiaurės pašvaistė? O gal dar nematėte kvapą gniaužiančių migruojančių paukščių vaizdų? Sužinokite ir pamatykite atsivertę šią nuostabią knygą – nuotykis prasideda nuo viršelio. Jeigu leidinį jau turite, atsineškite jį – autorius mielai pasirašys.

Laukiame Jūsų lapkričio 24 d., penktadienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje Radastų g. 2 (322 kamb.).

Renginys nemokamas. Maloniai kviečiame.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.