Rugsėjo 26 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) į koncertą „Muzikinės pažintys“ kviečia smuikininkė Ilona Klusaitė ir gitaristas Esteban Colucci. Skambės kompozitorių Rene Eespere (1953, Estija)  ir Astor Piazzolla (1921–1992, Argentina) kūriniai.

Esteban Colucci gimė Buenos Airėse 1979 m. Muzikos studijas pradėjo būdamas penkerių „Collegium Musicum“, vėliau mokėsi  konservatorijoje „Manuel de Falla“.

Žymiose Argentinos koncertų salėse ir teatruose gitaristas daug koncertavo ne tik kaip solistas, bet  ir su kamerinės muzikos ansambliais. Jam teko koncertuoti ir tokiuose žavinguose miestuose kaip Paryžius, Maskva, Londonas, Kopenhaga, Briuselis, Talinas. Lietuvoje muzikantas grojo Kaunas Jazz festivalyje. Esteban yra įrašęs septynias solines kompaktines plokšteles, kurios pelnė gitaristui muzikos kritikų ir publikos pripažinimą.

Ilona Klusaitė, styginių kvarteto „Collegium“ pirmasis  smuikas, gerai pažįstama Kauno publikai. Ji ilgus metus buvo Kauno styginių kvarteto pirmasis smuikas, nemažai laiko griežė Kauno miesto simfoniniame orkestre. Šiuo metu Ilona dėsto Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje.

Muzikantė yra koncertavusi Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje ir daugelyje kitų Europos šalių. 

Ilona – įvairių kamerinės muzikos projektų iniciatorė, daugelio poezijos vakarų dalyvė. Didelio atgarsio sulaukė jos vadovaujamas projektas „Astor Piazzolla-Nuevo Tango“ bei to paties pavadinimo kompaktinė plokštelė ( 2000–2002).

Koncertas nemokamas. Maloniai laukiame!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.