Gegužės 11 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia į kelionių kultūros ciklo VITA MOBILE renginį: kalbinsime kelionių žurnalistikos projekto „Kvepia Kelionėm“ sumanytojus Mantą Bertulį ir Julių Balašaitį.
 

Žurnalistas, keliautojas, viešųjų ryšių specialistas Mantas Bertulis svečias šalis mieliau tyrinėja vienas. Jei paklausite, ką jam reiškia kelionės, Mantas neabejotinai atsakys: „Kelionės mane veža.“ Aistrą keliauti vaikinas „įdarbino“: rašo straipsnius, kuria vaizdo reportažus, planuoja maršrutus tiems, kurie kaip ir jis užsikrėtę kelionių virusu. Dalydamasis patirtimi ir patarimais, Mantas siekia įkvėpti žmones kuo daugiau keliauti.

Manto bendramintis Julius Balašaitis, didžiąją savo laiko dalį keliaujantis arba bent jau mintyse planuojantis naujus maršrutus, meistriškai dėlioja kelionių filmukus, kurie užburia ir vilioja keliauti.

Sujungę savo pomėgius, siekius ir aistrą kelionėms Mantas ir Julius sukūrė projektą „Kvepia kelionėm“. Kartu su kitais komandos nariais jie seka kelionių pasakas, kalbina žymius žmones kelionių tema, o svarbiausia – kviečia semtis noro keliauti, keliauti ir dar kartą keliauti.

„Vienas geriausių jausmų yra tas, kuris apima pačioj kelionės pradžioj, kai tik uždarai namų duris, kai su lagaminais leidiesi liftu ir žinai, jog tuoj sėdėsi lėktuvo kėdėje bei tuoj atsidursi naujoje, dar nepažintoje vietoje. „Kvepia kelionėm“ tikslas yra paprastas – stengtis, jog šitas jausmas jus apimtų kuo dažniau. Keliaukite, draugai!“ – sutaria projekto bendraautoriai M. Bertulis ir J. Balašaitis.

Renginys nemokamas. Maloniai kviečiame.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.