Birželio 12 d., šeštadienį, 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į nemokamą smuikininko Diego Esteban koncertą. Diego atliks 12–14 kūrinių repertuarą, kai kuriuos su amerikiečių dainininke Veronica Freel.

Apie renginio svečią

Iš Kolumbijos kilęs elektriniu smuiku grojantis Diego Estebanas šiuo metu pradeda naujus muzikinius projektus Lietuvoje. Jis bendradarbiauja su estrados ir operos dainininkais, muzikantais ir Lietuvos prodiuseriais, kurdamas novatoriškus kūrinius. Neseniai jis prisijungė prie lietuvių popgrupės „Justin3“. Diego Estebanas groja savitu stiliumi. Galite tikėtis išgirsti bet ką, pradedant klasikiniais garsais, baigiant lotyniškais ritmais, elektroninėmis vibracijomis, popmuzikos ir roko melodijomis. Dainininkė Veronica Freel neseniai persikėlė gyventi į Vilnių. Ji yra mokytoja, tačiau taip pat įrašinėja savo debiutinį albumą su lietuvių prodiuseriu „Saxtone“.

Plačiau apie renginį

Koncertas vyks lauke, prie bibliotekos centrinio įėjimo (Radastų g. 2). Bus sėdimų vietų. Jei oras bus nepalankus, renginys vyks bibliotekoje (Radastų g. 2, III a., 322).

Atsižvelgiant į naujausią Vyriausybės nutarimą, visi renginių dalyviai privalo būti registruojami. Neužsiregistravę lankytojai galės registruotis vietoje.

Registracija >>>

Švęskime vasarą kartu!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.