Kiek ilgai sofa bus Jūsų geriausia draugė? Pats laikas įkvėpti gryno oro ir grąžinti kūnui tai, kas jam teisėtai priklauso – judėjimą lauke.

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2) kartu su Startwalking.lt treneriais balandžio 19 d., pirmadienį, 18 val. vėl kviečia visus į šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne. Susitikimai vyks kiekvieną pirmadienį tuo pačiu laiku – 18 val.

Treneriai siekia paneigti mitą, kad šiaurietiškas ėjimas skirtas tik senjorams. Toks ėjimas tinka bet kokiai amžiaus grupei, tai ypač naudingas ir universalus laisvalaikio leidimo būdas visai šeimai. Jis padeda sustiprinti raumenis bei pagerinti savijautą.

„Lyginant su įprastu vaikščiojimu, šiaurietiško ėjimo metu kalorijų sąnaudos padidėja iki 46 proc., nes į darbą įsijungia ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis. Be to, sistemingos treniruotės gerina fizinį pajėgumą, judesių koordinaciją, tobulina laikyseną ir pusiausvyrą“, – šiaurietiško ėjimo privalumus vardija R. Žeimys.

Susitikimo vieta – lauke prie įėjimo į biblioteką. Lazdomis ir dezinfekavimo priemonėmis pasirūpinsime mes, o jūs pasirūpinkite patogiais drabužiais, gera nuotaika ir nepamirškite laikytis saugių atstumų.

Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, treniruotėje gali dalyvauti ne daugiau kaip dešimt žmonių, todėl kviečiame iš anksto registruotis el. paštu renginiai@kvb.lt.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.