Švaros mėnesiu vadinamas balandis dažnai siejamas su namų ir aplinkos tvarkymu, tačiau tai puikus metas atsigręžti ir į savo vidų, santykį su gamta, pasvarstyti ko iš jos galima pasisemti. Minėdami švaros mėnesį,  balandžio 20 d., antradienį, 18 val. kviečiame jungtis prie bibliotekos Facebook paskyros pokalbiui su tinklaraštininke ir pirmos kartos ūkininke Milena Kolesinskaite.

Vis dažniau girdime istorijų, kaip jauni žmonės miestą iškeičia į kaimą ir pradeda ten sveikesnį bei tvaresnį gyvenimą, įkuria verslus, ūkius, puoselėja ekologiškas idėjas. Kartais atsiranda besistebinčių ir klausiančių, ką galima rasti kaime, ko nėra mieste?

Milena Kolesinskaitė taip pat atsisakė gyvenimo mieste ir pasirinko kaimą. Milena domisi savarankiško gyvenimo gamtoje bei tvarios aplinkos kūrimo temomis. „Aš dar tik po truputį žengiu į tai. Turėti sodą ir daržą yra viena, o gyventi ne miestietišką savarankišką gyvenimą – visai kas kita,“ – sako Milena. Savo Instagram paskyroje @milenakoles mergina dalijasi savo kasdienio gyvenimo akimirkomis ir taip siekia paskatinti kitus daugiau laiko praleisti gamtoje, ją puoselėti ir pažinti.

Jeigu domitės tvarumo, ekologijos, gamtos bei gyvenimo kaime temomis, kviečiame prisijungti prie susitikimo ir užduoti Milenai klausimų!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.