„Tai, kas nutiko man, iš tiesų yra geriausia, ką galėjau patirti per visą savo gyvenimą. Galbūt tik sukrėstas žmogus gali labiau save pažinti."
Virginijus Šaulys

Balandžio 7 d., Pasaulinę sveikatos dieną, 19 val. kviečiame jungtis prie bibliotekos Facebook paskyros susitikimui su knygos „Vėžys 24/7“ (Alma littera, 2020) knygos autoriais: VšĮ „Sveikim kartu“ direktoriumi ir ketvirtos stadijos vėžį sėkmingai valdančiu Virginijumi Šauliu, provizoriumi Edvardu Kazlauskiu, ir sergančiųjų onkologinėmis ligomis sporto trenere Virginija Grigaite-Petkevičiene.

Knygos autoriai dalysis savo asmenine patirtimi ir įžvalgomis, atsakys į klausimus.

Prieš septynerius metus Virginijui buvo diagnozuoti ketvirtos stadijos piktybiniai kasos, kepenų ir tulžies latakų navikai. Praėjus pirmajam šokui, jis nusprendė, kad privalo išgyventi dėl artimųjų.

Jokių stebuklų neįvyko, Virginijaus neišgelbėjo nei burtininkai, nei piramidės. Jam padėjo stipri valia ir tikslo siekimas. Pasiekęs kelis mažus tikslus, jis išsikėlė didesnius, kol galiausiai užsibrėžė pasveikti.

„Vėžys – ne nuosprendis, jį tikrai galima įveikti", – teigia Virginijus ir šią knygą skiria vėžiu sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems – tiems, kurie turi vilties ir ryžto.“

Knygoje pasakojama:

• Ką valgyti susirgus onkologine liga?
• Kodėl toks svarbus fizinis aktyvumas? Kaip ir kiek reikia judėti?
• Koks yra fitoterapijos, žolinių preparatų, jų veikliųjų medžiagų poveikis ir sąveika su vaistais?
• Kaip išsaugoti dvasinę pusiausvyrą ir atrasti save kitokį?
• Kaip gydyti limfedemą ir jos sukeliamas komplikacijas?

Kviečiame prisijungti!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.