Sausio 27 d., trečiadienį, 10.30 val. susitikime su rašytoja Jolita Zykute. Visus vaikus, jų tėvelius, senelius ir mokytojus kviečiame prisijungti prie bibliotekos Facebook paskyros ir tiesiogiai dalyvauti naujos knygos „Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo“ pristatyme.

Pirmąją J. Zykutės knygą apie mergaitę ir jos šuniukus „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ ir pačią autorę bibliotekos lankytojai sutiko su džiaugsmu ir susidomėjimu beveik prieš du metus. Vėliau Lietuvos bibliotekos (2019 m.) šį leidinį išrinko į Rekomenduojamos literatūros sąrašą pradinėms klasėms (skaitymo skatinimo projektas „Vasara su knyga“). Na, o šį kartą – Jūsų laukia antroji autorės knyga.

Knygos autorė Jolita Zykutė (jolitazykute.lt) sako: „Kodėl vaikams naudinga skaityti knygas, žinote ir patys. Knygų būna visokių. Man patinka smagios ir naudingos. Todėl istorijos apie karalaitę Karoliną ir jos draugus yra būtent tokios. Tai savotiški emocijų ir nuotykių romanai, kur daug veiksmo išorėje ir viduje. Su herojais visus išbandymus patyręs jaunasis skaitytojas užversdamas perskaitytą knygą bus truputėlį paaugęs, o ją kartu skaitęs tėtis ar mama turės pretekstą pokalbiui su savo vaiku apie pavydą, atsakomybę, draugystę ir jau pirmoje knygoje apie karalaitę girdėtą tiesą „Nesvarbu, kad išsipurvinai, svarbu, kad nusipraustum“.

Apie knygą:
Karolina galėtų būti tavo sesuo. Deja, nėra, nors tikrai norėtų. Neturi ji nei brolio, nei sesers, tik geriausią draugą taksiuką Tapį, dvi pamaivas kalytes Fi ir Fifi ir dar Visų reikalų ministrą, kuris mergaitę vadina Jūsų Didenybe. Taip, ji yra tikra karalaitė, bet kitokia nei tavo pažįstamos princesės. Užuot sėdėjusi soste ir valdžiusi karalystę, ji nuolat patiria įvairiausių nuotykių, kurie patiktų ir tau.
Šioje knygoje sužinosi, kad kankinama pavydo mergaitė sugalvoja didį planą, kaip pasirodyti geresnei už Visų reikalų ministro dukterėčią Anelę, gaunančią visą jo dėmesį ir netgi Tapio meilę. Tik netrukus sumanymas žlunga, o karalaitė su Fi ir Fifi bei sarginiu šunimi Auviu turi iš „Lokio cirko“ išgelbėti Anelės šuniuką Sniegelį ir kitus nelaisvėje įkalintus keturkojus. Kaip gerai, kad jiems padeda vištų detektyvių biuras ir slaptasis agentas Baliukas. Juk sakiau, kad tokie nuotykiai patiktų ir tau!

Svetainėje kaipkaralaitekarolina.lt rasite nemokamai skelbiamų įvairių užduočių, spalvinimo lapų ir kitų smagių dalykų! Taip pat „Kasdienes istorijas iš karalaitės Karolinos ir jos draugų gyvenimo apie dalykus, kurių greičiausiai esi patyręs ir tu“.

Iki virtualaus susitikimo!

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.