Gabrieliaus Jauniškio (Laisvės TV) nuotrauka

Gruodžio 8 d. 18.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą su žurnalistu ir rašytoju Dovydu Pancerovu. Bibliotekos Facebook paskyroje tiesioginės transliacijos metu bus pristatomas jo naujausias romanas „Medžiojant tėvą“ (2020 m. „Alma littera“). Renginį moderuos žurnalistas Donatas Puslys.

Romane „Medžiojant tėvą“ tikroviška žurnalistinė istorija panyra į keistą, vietomis netgi mistišką atmosferą. Skaitytojas ir personažai įtraukiami į manipuliacijų žaidimą, kuriame neaišku, kas yra neginčijami faktai, o kas viso labo kliedesiai.

„Medžiojant tėvą“ – debiutinis D. Pancerovo romanas. Jo publicistinės knygos „Kiborgų žemė“ (2017 m.) ir „Kabinetas 339“ (2019 m., parašyta kartu su B. Davidonyte) tapo bestseleriais ir sulaukė teigiamų įvertinimų bei apdovanojimų.

Dovydas Pancerovas (1987 m.), kaip ir šio romano personažai, atliko ne vieną plačiai nuskambėjusį žurnalistinį tyrimą dėl politinės korupcijos, įtartinų sandorių, priešiškų šalių žvalgybos. Jis dalyvavo tarptautiniuose žurnalistiniuose tyrimuose The Russian Laundromat, Paradise Papers ir kituose. Už šiuos darbus pelnė Lietuvos ir tarptautinių žurnalistikos apdovanojimų.

Kviečiame aktyviai dalyvauti renginyje!

Gabrieliaus Jauniškio (Laisvės TV) nuotrauka


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.