Rudenį į Kauno apskrities viešąją biblioteką (Radastų g. 2, 322) sugrįžta Senjorų sveikatingumo rytmečiai! Spalio mėnesį kiekvieną ketvirtadienį (11 val.) kviesime mankštintis kartu su treneriais Rapolu ir Roku Žeimiais bei dalyvauti įdomiose ir naudingose paskaitose.

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį.

Spalio mėnesio susitikimai:
Spalio 1 d. 11 val. Senjorų sveikatingumo rytmetį pradėsime mankšta ir projekto „Akimirkų istorijos“ paskaita. Fotografas Jonas Danielevičius ves paskaitą apie cianotipiją. Kviečiame užsukti, Jūsų laukia įdomus rytmetys!
Spalio 8 d. 11 val. sveikatingumo rytmetį pradėsime mankšta, o paskui laukia susitikimas su detektyvų autoriumi Viliumi Mačiliūnu.
Spalio 15 d. 11 val. virtualiai susitiksime su istorijos mokslų daktaru Mindaugu Balkumi, kuris skaitys pranešimą „Kauno apskrities viešoji biblioteka: 70 kaitos ir atsivėrusių galimybių metų“ (renginio transliaciją kviečiame stebėti bibliotekos Facebook paskyroje).
Spalio 22 d. 11 val. tiesiogiai vyks paskaita su etnologe Karina Račaityte (renginio transliaciją kviečiame stebėti bibliotekos Facebook paskyroje).
Spalio 29 d. 11 val. tiesioginės Facebook transliacijos metu susitinkame su „Šunų darželio“ įkūrėju Povilu Butkevičiumi (renginio transliaciją kviečiame stebėti bibliotekos Facebook paskyroje).

Leiskime laisvalaikį sveikai ir turiningai!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Kaukės gali nedėvėti asmuo su negalia, jei kaukė trukdo jam kvėpuoti.

Projektą „Akimirkų istorijos“ dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.