Pirmąjį šios knygos tekstą parašiau po netikėtos pažinties su kvėpavimo mokytoja. „Kuo tu stebiesi? Niekas dabar nebemoka normaliai kvėpuoti", – pasakė ji man. Iš tiesų metų metus save tobulinęs žmogus pamiršo, kas įgimta: nebeužmiega be vaistų, nesugeba išbūti tyloje, savo kūną vertina ne kaip gyvybei būtiną elementą, o kaip reprezentacijai skirtą plakatą. Apie tai galvodama sukūriau dvylika novelių. Kai kurias įkvėpė tikri žmonės ir įvykiai.
Akvilė Kavaliauskaitė, autorė

Juk neretai girdime kaip žmonės sako „tapau nauju žmogumi“. Ši kūno ir žmogiškumo projektavimo ar net inžinerijos sritis kiek bauginanti, bet be galo įdomi. Vieniems galbūt tai siejasi su išsidirbinėjimu ar pernelyg sočiu gyvenimu, kitiems tai gali būti realizacijos ar net terapijos būdas. Pavyzdžiui, kūnas kaip paveikslas, pasakojantis istoriją randais, piešiniais ir žodžiais.

Ieva Dryžaitė, sociologė (VDU)

Akvilė Kavaliauskaitė rašo apie pasaulį, kurį mums sukūrė daug informacijos, mažai sienų, socialiniai tinklai ir patogūs skrydžiai. Šis pasaulis greitas, neprieraišus, tačiau labai patogus ir niekoasmeniškas. Rašytojos herojai jame išbando seną žmonijos įprotį jausti.

Rytis Zemkauskas, publicistas, VDU docentas 

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 k.) su skaitytojais susitiks ir naujausią novelių rinktinę „Kūnai“ pristatys rašytoja, žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė. Apie knygą, įkvėptą stebint žmones ir stengiantis suprasti jų jausmus, su autore kalbėsis sociologė Ieva Dryžaitė

 Kviečiame, bus be galo įdomu!

 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Kaukės gali nedėvėti asmuo su negalia, jei kaukė trukdo jam kvėpuoti. Daugiau informacijos >>>


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.