Rudenį į Kauno apskrities viešąją biblioteką (Radastų g. 2, 322) sugrįžta Senjorų sveikatingumo rytmečiai! Nuo rugsėjo 10 d. kiekvieną ketvirtadienį (11 val.) kviesime mankštintis kartu su treneriais Rapolu ir Roku Žeimiais bei dalyvauti įdomiose ir naudingose paskaitose.

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį.

Rugsėjo mėnesio susitikimai:

Rugsėjo 10 d. 11 val. naująjį Senjorų sveikatingumo rytmečių sezoną pradėsime mankšta ir projekto „Akimirkų istorijos“ paskaita. Fotografas Jonas Danielevičius ves paskaitą apie fotografiją. Susipažinsite su mobilografija ir momentiniais fotoaparatais. Kviečiame užsukti, Jūsų laukia įdomus rytmetys!

Rugsėjo 17 d. 11 val. sveikatingumo rytmetį pradėsime mankšta, o paskui laukia projekto „Prisijungusi Lietuva“ pristatymas ir antroji projekto „Akimirkų istorijos“ edukacinė paskaita su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šį kartą susipažinsite su skaitmeniniais fotoaparatais. Kviečiame užsukti, Jūsų laukia turiningas rytmetys!

Rugsėjo 28 d. 11 val. (pirmadienis) šią savaitę sveikatingumo rytmetys vyks pirmadienį. Kviesime į dar vieną projekto „Akimirkų istorijos“ renginį – paskaitą-ekskursiją „Pasivaikščiojimas po tarpukario Žaliakalnį“ su doc. dr. Rasa Račiūnaite-Paužuoliene. Pradžia prie Žaliakalnio funikulieriaus (V. Putvinskio g. 22). Jei blogas oras – Radastų g. 322 a.

Leiskime laisvalaikį sveikai ir turiningai!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Kaukės gali nedėvėti asmuo su negalia, jei kaukė trukdo jam kvėpuoti.

Projektą „Akimirkų istorijos“ dalinai finansuoja:

logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.