Tekstai įkvepia. Neabejotinai. O kaip gali įkvėpti pomėgis skaityti matuosimės  pirmadienį, gegužės 24 d., 18 val.

Gegužės 22 d., šeštadienį, 11 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą su iniciatyvos „Y Tėvai“ sumanytoja, vaikų įgūdžių, pareigų, emocijų ugdymo kortelių žaidimų kūrėja Vaida Podeliene.

Gegužės 12 d., trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę miško terapijos edukaciją „Miško maudynės – kaip atrasti poilsį ir sveikatą gamtoje?“ su Lina Kukyte. Edukacijos metu susipažinsite su shinrin-yoku praktika, gausite praktinių patarimų, kaip miške atsipalaiduoti, pasisemti sveikatos arba sukurti gamtos aplinką namuose.

Gegužės 19 d., trečiadienį, 18 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje VDA docento, dailininko, tautinių raštų ir papročių tyrinėtojo Virginijaus Kašinsko paskaita „Apie simbolius ir mitologinę jų struktūrą lietuvių liaudies dainose“.

Gegužės 18 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje vaistininko-žolininko Mariaus Lasinsko paskaita „Pavasario vaistažolės sveikatai stiprinti“.

Gegužės 5 d., trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę virtualią miško terapijos edukaciją „Shinrin-yoku – japoniškų miško maudynių menas“ su Lina Kukyte. Kalbėsime apie žmogaus ir gamtos ryšio svarbą, shinrin-yoku praktiką ir sąsajas su Japonijos kultūra, aptarsime pagrindinius japonų estetikos bruožus.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.