Dėl karantino sustabdžius ugdymo procesą, nebevyksta ir įvairūs suaugusiesiems skirti tobulinimosi kursai. Tačiau tikime, kad jūsų poreikis įgyti žinių niekur nedingo, todėl skaitmeninio raštingumo mokymus perkėlėme į internetinę erdvę.

Balandžio mėnesį kvietėme nuotoliniu būdu susipažinti su elektroninės valdžios paslaugų galimybėmis, pasitobulinti žinias dirbant su MS Office Word 2010 programa. O gegužės mėn. organizuojami nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai norintiems sužinoti, kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą. Nors dabar ir negalime laisvai keliauti, bet jau galime pasvajoti ir suplanuoti iš anksto. Kas keliaujant ypač svarbu? Žinoma – daryti nepakartojamų vaizdų nuotraukas. O jei kyla klausimų, kaip gi turimas nuotraukas pagrąžinti, kaip parodyti artimiesiems, kviečiame į nuotolinius mokymus apie skaitmeninių nuotraukų apdorojimą ir saugų dalijimasį su draugais bei šeimos nariais. Na o tiems, kurie nori vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus, siūlome mokymus apie skaidrių pristatymų rengimo priemones. Jei dar neišdrįsote pirkti internetu, siūlome mokymus, kaip saugiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas internete, palyginti kainas, kaip įkelti savo skelbimus,  juos  susieti su socialiniais tinklais.

Gegužės 4–6 d. 14–16 val.  „Planuokime laisvalaikį internetu“. Grupė suformuota.
Gegužės 12–14 d. 10–12 val. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“Grupė suformuota.
Gegužės 12–14 d. 15–17 val.  „Pristatymų rengimas“Grupė suformuota.
Gegužės 18–20 d. 14–16 val.  „Planuokime laisvalaikį internetu“Grupė suformuota.
Gegužės 26–28 d. 14–16 val. „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“. Registracija iki gegužės 24 d.

Visų mokymų trukmė po 6 val. (po 2 val. kasdien). Reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Teams programą. Registruotis el. paštu eis@kvb.lt nurodant vardą, pavardę, gimimo datą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Jūsų pateikti duomenys bus naudojami TIK registracijai į mokymus.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Daugiau informacijos apie bibliotekos organizuojamus mokymus nuorodoje >>>


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.