Siekiant užtikrinti saugų ir atsakingą elgesį elektroninėje erdvėje bei informacijos apie saugumą internete prieinamumą, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Mokymų centre (314 kab., Radastų g. 2) spalio mėn. organizuojamos paskaitos negalią turinčių asmenų bendruomenei. Paskaitos bus išverstos į gestų kalbą, o jų įrašai paskelbti bibliotekos Youtube paskyroje, kur jais galės naudotis ir klausos negalią turintys asmenys.

Spalio 3 d. 12 val. vyks paskaita „Šiuolaikinis internetas ir tamsioji jo pusė“. ATEA lektorius supažindins su „tamsiąja“ interneto puse. Lietuvoje prieiga prie interneto labai išplėtota, tai suteikia gyventojams galimybę naudotis įvairiomis paslaugomis čia ir dabar, bet kartu didina riziką – įsilaužimų, duomenų vagysčių ir pan.

Spalio 5 d. 11 val. kviečiame į paskaitą „Saugi elektroninės bankininkystės erdvė“. Kasmet daugėjant elektroninės ir mobiliosios bankininkystės vartotojų, nesnaudžia ir sukčiai. Jie greitai prisitaiko prie skaitmeninės erdvės galimybių bei naujovių ir atranda naujų būdų, kaip apgaule išvilioti iš žmonių jų duomenis ir prisijungti prie internetinės bankininkystės. Swedbanko atstovė paaiškins, kaip elgtis ir neužkibti ant sukčių kabliuko.

Kviečiame dalyvauti visus, kuriems rūpi jų saugumas internete!

Registracija į paskaitas Elektroninės informacijos skaitykloje (Radastų g. 2, 321 kamb., III a.), el. paštu eis@kvb.lt arba telefonu (8 37) 32 42 54. Apie kitus bibliotekos organizuojamus mokymus gyventojams galite sužinoti KAVB svetainės skiltyje Mokymai gyventojams.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.