Kaip ir kasmet, nuo sausio 2 d. iki kovo 31 d. kviečiame persiregistruoti (patikslinti asmens duomenis). Tai galite padaryti bibliotekos aptarnavimo vietose, telefonu arba portale www.ibiblioteka.lt.

Gruodžio 31 d. lankytojai bus aptarnaujami viena valanda trumpiau:

Radastų g. 2 pastate nuo 11 iki 18 val.
K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2 pastate nuo 10 iki 17 val.

Visi žinome seną, bet labai taiklų posakį: „Kai Dievas uždaro duris, atidaro langą“. Šiandien, kuomet yra draudžiama ir ribojama tiek daug veiklų bei paslaugų, reikia ieškoti naujų bendravimo, žinių papildymo ir dalijimosi gerąja patirtimi „kelių ir takelių“. Kol Kauno apskrities viešoji biblioteka vėl plačiai atvers duris lankytojams ir bus galima laisvai bendrauti ir džiaugtis vieni kitų draugija, praeis dar šiek tiek laiko, kurį galima sėkmingai išnaudoti, susipažįstant su įvairiomis bibliotekos naujovėmis.

Šalyje nuo gruodžio 16 d. griežtinant karantino sąlygas daugelis jūsų klausia – kaip pasikeis bibliotekos darbas? Informuojame, kad biblioteka DIRBS. Karantino laikotarpiu bibliotekoje veikia iš anksto užsakytų leidinių išdavimo ir grąžinimo paslauga bei teikiamos nuotolinės paslaugos. Šiuo etapu ir toliau nebus galima naudotis skaityklų paslaugomis. Jūsų patogumui, kad nereikėtų dažnai vykti į biblioteką, padidininome išduodamų leidinių kiekį iki 20 vnt.

Kauno apskrities viešoji biblioteka ir „Nepatogaus kino“, tarptautinio žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalio, komanda, belaukdami didžiųjų metų švenčių savo savivaldybių ribose siūlo nemokamai pasižiūrėti komedijai artimą detektyvą „Slaptasis agentas“ (The Mole Agent, 2020)

Sociologijos skrynelė, tai rubrika atsiradusi covid-19 pandemijos ir karantino metu. Sociologinė, nes ją rengia sociologijos entuziastė, o skrynelė, todėl, kad joje nėra pateikiami itin išsamūs moksliniai straipsniai ar studijos, o nedideli tekstai supažindinantys su kai kuriomis sociologinėmis, antropologinėmis, filosofinėmis ar tarpdisciplininėmis idėjomis. Šiandien kviečiame skaityti apie tai, kaip suprantame sėkmę.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.