Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus, Kauno apskrities viešoji biblioteka nuo balandžio 27 d. teikia rezervuotų ir / ar iš anksto užsakytų leidinių skolinimo, leidinių grąžinimo savitarnos įrenginiu paslaugas, taip pat atsako į nuotoliniu būdu pateiktas užklausas.

Darbo laikas

Radastų g. 2:
I–V 11.00–19.00
Pertraukos patalpų dezinfekavimui: 13.00–13.15 val., 15.00–15.15 val., 17.00–17.15 val.
VI 10.00–14.00
Pertrauka patalpų dezinfekavimui: 12.00–12.15 val.
 
 
 
Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2 (Vaikų literatūros skyrius):
I–V 10.00–18.00
Pertraukos patalpų dezinfekavimui: 12.00–12.15 val., 14.00–14.15 val. ir 16.00–16.15 val.
VI 10.00–14.00
Pertrauka patalpų dezinfekavimui: 12.00–12.15 val.

Dezinfekavimo pertraukų metu skaitytojai neaptarnaujami.

Leidinių išdavimas

Leidiniai išduodami Radastų g. 2 ir Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2 Vaikų literatūros skyriuje tiems lankytojams, kurie yra iš anksto užsisakę leidinius (internetu, telefonu arba el. paštu) bei gavę užsakymo patvirtinimą.

Radastų g. 2 pastate (Registracija ir informacija, II a. fojė) į namus išduodami humanitarinių ir gamtos mokslų, grožinės literatūros ir meno leidiniai. K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2 (Vaikų literatūros skyrius) pastate skolinami vaikų literatūros leidiniai.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Leidinių grąžinimas

Radastų g. 2 pastate paskolintus leidinius skaitytojai gali grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) – į specialiai įrengtą leidinių grąžinimo dėžę ar savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo).

Grąžinti leidiniai 72 val. laikomi karantine bibliotekoje tam skirtoje patalpoje ir tik tuomet išbraukiami iš skaitytojo formuliaro. Skolintis karantinuojamų leidinių negalima.

Karantino laikotarpiu delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius neskaičiuojami.

Saugumo reikalavimai

Gavus lankytojų sutikimą, jiems įeinant į patalpas, yra matuojama kūno temperatūra, siekiant užtikrinti COVID-19 (koronavirusinė infekcija) ligos prevenciją. Lankytojui atsisakius kūno temperatūros matavimo, taip pat lankytojams, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neleidžiama patekti į bibliotekos patalpas.

Atvykus į biblioteką privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis karantino metu nustatytų higienos normų.

Vienu metu į biblioteką įleidžiama ne didesnė nei 2 asmenų grupė, išskyrus artimuosius, giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Bibliotekoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis).

Kitos paslaugos

Naujų vartotojų registracija vykdoma ir skaitytojo pažymėjimas išduodamas tik el. būdu, naudojantis ibiblioteka.lt sistema.

Siekiant apsaugoti rizikos grupės asmenis, vyresniems nei 60 m. amžiaus vartotojams, rezervuotų ir / ar užsakytų leidinių skolinimo paslauga teikiama, pristatant leidinius į namus, vartotojui šią paslaugą užsakant telefonu.

Biblioteka teikia nuotolines paslaugas, daugiau informacijos www.kvb.lt. Kitos fizinės bibliotekos paslaugos (renginiai, mokymai, edukacijos) bus atnaujintos pasibaigus karantino laikotarpiui.

Tikimės bibliotekos lankytojų supratingumo ir atsakingumo.

Ši informacija ir paslaugų teikimas gali keistis atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus, oficialias rekomendacijas ar iškilus praktiniam poreikiui juos patikslinti. Visa aktuali informacija realiu laiku bus skelbiama Kauno apskrities viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.kvb.lt.

KAVB paslaugų teikimo bibliotekos patalpose karantino švelninimo laikotarpiu tvarka (.pdf, 402 KB)


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.