Šių metų balandžio 23-29 dienomis vyksianti Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė ypatinga – vyks jau 20-ąjį kartą. Šventinės savaitės šūkis „Kaip pasikeitėme per 20 metų?“ kviečia atsigręžti į praeitį ir pasižiūrėti, kaip augome, tobulėjome bei modernėjome. Kauno apskrities viešoji biblioteka šią savaitę kvies į virtualius renginius ir akcijas bei kasdien dalinsis įvairiomis istorijomis iš bibliotekos gyvenimo.

 

Tiesioginės transliacijos, vaizdo įrašai bibliotekos Facebook paskyroje:

Balandžio 23 d. 10 val. tiesioginė Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymo transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studijos. Jos metu bus paskelbti ir Geriausi metų bibliotekininkai!

Balandžio 24 d. 10 val. tiesioginė transliacija su parduotuvių tinklo „Skonis ir kvapas“ arbatos žinovu Andriumi Žilinsku, kuris papasakos apie arbatas, galinčias atstoti rytinį kavos puodelį – japonišką matcha ir brazilišką matė. Abi arbatos yra įdomios paruošti, tinkamos gerti ryte, stipriai tonizuojačios. Iki susitikimo prie rytinio arbatos puodelio!

Balandžio 27 d. 19 val. knygos „Fotosintezė“ pristatymo vaizdo įrašas. Pristatymo metu iliustratorė ir filmų kūrėja Reda Tomingas dalinsis floros pasaulio paslaptimis, atskleis, kokie augalai šiuo metu yra madingiausi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naująjį namų „gyventoją“ bei pasidalins patarimais ir praktiškai pademonstruos, kaip persodinti orchidėją.

Nuotoliniai mokymai:

Balandžio 27–29 d. „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ (registracija iki balandžio 24 d. eis@kvb.lt)

Kitos įdomybės bibliotekos soc. tinkluose ir interneto svetainėje balandžio 23–29 d.:

Konkursas „Koduoda knygos žinutė“ – kursime smagius ir mįslingus sakinius iš namuose esančių knygų nugarėlių.

Video „Atgal į bibliotekos praeitį: pasakoja daiktai“ – A. Volkovos knygų instaliacijos apie mus prieš 20 m.

Rubrikoje #KAVBistorijos – bibliotekininkų pasakojimai, legendinės bibliotekos asmenybės, įdomūs įvykiai ir skaitytojų pokštai.

Knygų ir smagių užsiėmimų rekomendacijos, kelionių nuotykiai bei kiti netikėtumai!

Kviečiame prisijungti!

Informaciją pildysime.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.