Kviečiame naudotis Academic Video Online ir Music and Dance Online laikinos prieigos duomenų bazėmis. Prisijungti galima šiuo adresu: http://bit.do/eUQbC. Prieiga suteikta iki 2019 m. rugpjūčio 3 d.

Academic Video Online siūlo daugiau kaip 62 tūkst. pavadinimų vaizdo įrašų įvairiomis temomis, įskaitant antropologiją, verslą, konsultavimą, filmus, sveikatą, istoriją, muziką ir kt. Čia rasite atrinktus dokumentinius filmus iš „BBC Studios“, Brodvėjaus spektaklius („BroadwayHD“), muziejuose ir archyvuose saugomus istorinius vaizdo įrašus, dokumentinius filmus apie istoriją, meną, madą, mediciną, kulinariją, politiką, inžineriją ir kitus.

Music and Dance Online – muzikos ir kitų scenos meno rūšių duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 11 mln. garso takelių, vaizdo įrašų. Jei norite susipažinti su klasikinės muzikos, džiazo, populiariosios muzikos garso įrašais, baleto, šiuolaikinių, eksperimentinių, improvizacinių ir kitų šokių atlikėjų pasirodymais ir klasikinės muzikos vaizdine medžiaga, ši duomenų bazė skirta jums – studentams, mokslininkams ir visiems besidomintiems menu.

60 Minutes: 1997-2014 – unikali galimybė pamatyti beveik dvidešimt televizijos programų viename internetiniame šaltinyje. 1997–2014 m. kolekcija suteikia prieigą prie CBS naujienų archyvo, įskaitant daugelį epizodų, kurie nebuvo plačiau rodomi nuo pirmojo transliavimo.

Underground and Independent Comics, Comix, and Graphic Novels: Volumes I and II – tūkstantinė komiksų kolekcija vienoje internetinėje svetainėje.

The BroadwayHD® Collection – šioje išskirtinėje kolekcijoje net 25 visame pasaulyje garsaus Niujorko teatro spektakliai ir muziklai.

The BBC Landmark Video Collection – tai HD žvilgsnis į gamtos pasaulį: nuo vandenynų gelmių iki Antarkties ledo lyčių. „Planet Earth“, „Blue Planet“ ir kitos  kolekcijos nukels Jus į tolimiausius pasaulio kraštus, supažindins su  kvapą gniaužiančiais gamtos reiškiniais.

The BBC Horizon Collection – tai „BBC Horizon“ televizijos programų kolekcija, prieinamai pasakojanti nuostabias mokslo istorijas, atskleidžianti paslaptis ir pasaulius, kurių niekada nematėme.

The CNN Video Collection - CNN kanalo vaizdo įrašų kolekcija.

Prie duomenų bazės galima prisijungti visose bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieiga. Prisijungimo duomenų teiraukitės skaityklos darbuotojo.

Daugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes galite rasti čia.


 

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.