Birželio 11–24 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415 kab.) veiks paroda „Kokiomis filosofinėmis nuostatomis remiasi šiuolaikinė visuomenė?", skirta supažindinti su kontraversiška filosofine, teologine literatūra anglų kalba. Parodoje eksponuojamos knygos išleistos 2015-2019 m. ir sulaukusios didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje.

Jeilio universiteto leidyklos knygos glaustai supažindina skaitytoją su filosofijos, religijos ir JAV istorija. Radikalių šiuolaikinių mąstytojų knygų serija apžvelgia kapitalizmo raidą JAV, Europoje; kaip keitėsi visuomenės poreikiai, požiūris ir vartotojiškumas po Pirmojo pasaulinio karo. Slavoj Žižek savo knygose nagrinėja pasaulio skurdo ir aplinkos krizes, apžvelgia visuomenės moralines nesėkmes. Talal Asad knygoje „Religijų genealogija“ atskleidžia kokių radikalių pokyčių patyrė religija nuo krikščioniškosios reformacijos, tapdama vis labiau politizuota ir socialiai represuota. Istorijos knygos supažindina skaitytoją su Europos ekspansija, kariniu imperializmu, Kinijos ir Azijos šalių istorija, Rytų ir Vakarų ekonomine bei kultūrine sąveika ir kova nuo viduramžių iki šių dienų.

Paroda yra parengta bendradarbiaujant su UAB „Humanitas“, kuriame rasite įvairios literatūros anglų kalba. UAB “Humanitas” yra didžiausia ir daugiausia patirties turinti užsienio knygų importuotoja bei platintoja Lietuvoje. 1994 metais veiklą pradėjusi nuo vieno studentiško akademinio knygyno Vytauto Didžiojo universitete, įmonė šiuo metu turi specializuotų knygynų tinklą Vilniuje bei Kaune ir yra lyderė užsienio knygų prekyboje.

UAB „Humanitas“ knygynai:

Apsilankykite UAB „Humanitas“ svetainėje: www.humanitas.lt

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.