Spalio 9 d. kviečiame į dviejų dalių paskaitas su Žurnalistų eitkos inspektore Gražina Ramanauskaite-Tiumeneviene. 

11.00–12.00 val. paskaita „Žmogaus teisės visuomenės informavimo srityje“.

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veikla, saviraiškos laisvė ir jos ribos, naujovės duomenų apsaugos srityje. Pagrindinė Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veikla – neturtinių žmogaus teisių – garbės ir orumo, privatumo, asmens duomenų apsaugos – gynimas visuomenės informavimo srityje.

12.30–13.30 val. paskaita „Kurstoma neapykanta? Pranešk“.

Sužinosime, kas yra neapykantos kalba, koks jos ir saviraiškos laisvės santykis, kur paprastai susiduriama su neapykantos kurstymu, kokia atsakomybė taikoma, kaip pranešti apie internete pastebėtus neapykantos kurstymo atvejus.

Negalinčius dalyvauti, kviečiame stebėti transliaciją tiesiogiai ir užduoti klausimus lektoriui realiu laiku, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/KLjNPx

Ši paskaita, projekto „Kintantis medijų pasaulis: atsakingo vartotojo ugdymas“ paskaitų ciklo dalis, kuriuo siekiama ugdyti kritišką ir analitinį medijų produktų pažinimą, atkreipti dėmesį į dezinformaciją ir propagandą visuomenės informavimo priemonėse ir kultūrinėse veiklose.

Vieta: Mokymo centras (Radastų g. 2, 314 kab.).
Registruotis Elektroninės informacijos skaitykloje (Radastų g. 2, 321 kamb., III a.), el. paštu eis@kvb.lt arba telefonu (8 37) 32 42 54. Renginys nemokamas.

Projektą remia:

LTK Logotipas Juodas2

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.