O kas, jeigu į vaizduotę pažvelgtume kaip į raumenį, kurį smagu ir reikalinga treniruoti? Juk vienaip tai daro aktoriai, kitaip dizaineriai, kulinarai ar reklamos kūrėjai. Kauno apskrities viešoji biblioteka tęsia kūrybinių dirbtuvių ciklą, skirtą vaizduotei.

VIII dalis

VIEŠASIS KALBĖJIMAS IR ISTORIJŲ PASAKOJIMAI

Sausio 10 d. 18 val.

Registracija.

Viešojo kalbėjimo vaizduotės praktikų dirbtuvės sulaukė daug dėmesio. Todėl kartojam. Bet nesikartojam! :) Nauji metodai ir rekomendacijos, į ką kreipti dėmesį kalbant viešai, kuriant istorijas bei jas pasakojant. Žaisminga ir saugi atmosfera visiems, norintiems patyrinėti verbalinį kūrybingumą ir gerinti asmeninius komunikacinius įgūdžius.

IX dalis

DAILĖS TERAPIJA

Sausio 25 d. 18 val.

Registracija.

Atsižvelgdami į lankytojų poreikius, sausio 25 dieną 18 val. organizuojame dailės terapijos užsiėmimą. Kūrybinis procesas skirtas įdėmiau pažvelgti į savo pasąmonę ir ten įstrigusias asmenines istorijas. Piešimo įgūdžiai nereikalingi. Priemonės – vietoje.

 

Vaizduotės praktikos – tai saugi erdvė tyrinėti savo kūrybiškumo ribas. Vaizduotė tai įrankis, lavinamas, glaudžiai susijęs su mūsų laimės rodikliais. Kuo daugiau randame vaizduotės pritaikymo būdų rutinoje, tuo laisvesni, žaismingesni ir laimingesni tampame.

Metas lipti iš dėžės, pasižvalgyti po mūsų viduje slypinčias netyrinėtas teritorijas ir žymėti atradimus. Nes kada, jei ne dabar?

Kūrybinių dirbtuvių lektorė Kristina Vainiutė baigė teatro edukologijos bakalauro ir magistro studijas. Nuo 2008 m. dirbo įvairiose Vilniaus švietimo įstaigose, 2011–2018 m. Vilniaus miesto teatro mokytojų metodinio būrelio narė, nuo 2014 m. būrelio pirmininkė. 2015–2016 m. pirmojo Lietuvoje šaradų turnyro „3 žodžiai“ suaugusiems organizatorė. Nuo 2006 m. vaikų vasaros užimtumo organizatorė, kūrybinių dirbtuvių vaikams ir suaugusiesiems lektorė. Nuo 2021 m. KAVB renginių organizatorė.

 

Dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.