Rugsėjo 8 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 k.) kviečia susipažinti su kvapų pasauliu edukacinėje paskaitoje „Kaip mus veikia natūralūs ir sintetiniai kvapai?“.

Šiandienos žmogui teko didelis uždavinys – rasti vidurio kelią, jungiantį technologinę pažangą ir gamtos tvarumą. Daug kalbama apie sveiką / nuodingą maistą, šviežią / užterštą orą ir vandenį. O pastaraisiais dešimtmečiais jau atkreiptas dėmesys ir į sintetinius / natūralius kvapus. Apie juos ir kalbėsime edukacinėje paskaitoje: lyginsime sintetinių ir natūralių kvapų poveikį žmogaus organizmui, bandysime juos atskirti, aptarsime galimybes ir alternatyvias priemones siekiant sveikesnės aplinkos. Užsiėmimą ves „Kvapų namų“ atstovė.

„Kvapų namai“ – didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Nuo 2007 m. veikiantys „Kvapų namai“ nenaudoja konservantų ir sintetinių medžiagų – visi jų produktai švieži ir palaiko natūralios odos ekosistemą.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija! Registracijos forma.

Užsiėmimas nemokamas, jo trukmė – 1 val. Jeigu užsiregistravote, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių dalyvauti negalėsite, prašome apie tai pranešti.

Paskaita yra dalis tarptautinio projekto „Green Bridges“, kurį Kauno apskrities viešoji biblioteka įgyvendina su partneriais iš Didžiosios Britanijos, Suomijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. „Green Brigdes“ komanda siekia iš naujo atrasti žmogaus, aplinkos ir gamtos ryšį bei skatinti bendruomeniškumą, kviečia į kūrybines dirbtuves, ekskursijas, kitas draugišką bei artimą gamtos ir žmogaus ryšį puoselėjančias veiklas.

Projekto „Green Bridges“ iniciatyvos finansuojamos iš Erasmus+ programos lėšų.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.