Nuo kovo 22 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje galima lankytis skaityklose. Leidinius galima išsirinkti savarankiškai – atvykus į biblioteką pasiimti norimą knygą iš lentynos.

Leidinių išdavimas ir grąžinimas

Leidiniai išduodami įprasta tvarka – skaityklose. Paskolintus leidinius skaitytojai gali grąžinti į bibliotekos padalinį, iš kurio leidinys paimtas, arba savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo).

 

Karantino laikotarpiu delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius neskaičiuojami.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:

 K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

  • Kaunistikos skaitykla: tel. (8 37) 32 42 44, el. p. kaunistika@kvb.lt;
  • Vaikų literatūros skyrius: tel. (8 37) 32 42 25, el. p. vaikai@kvb.lt;
  • Muzikos leidinių skaitykla: tel. (8 37) 32 43 27, el. p. muzika@kvb.lt;
  • Senųjų ir retų spaudinių skaitykla: tel. (8 37) 32 43 76, el. p. seni_reti@kvb.lt.

Kitos paslaugos

Veiklą atnaujina edukacijų erdvė „404“, lankytojai gali iš anksto registruotis el. paštu edukacija@kvb.lt (būtina registruotis bent dieną prieš). Erdvėje vienu metu gali būti ne daugiau 2 lankytojų.

Bibliotekoje galima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais. Esant vartotojų srautui, vieno seanso vienam vartotojui trukmė – 1 val. Taip pat lankytojai gali naudotis ir nemokamu belaidžio interneto ryšiu.

Saugumo reikalavimai

Bibliotekoje užtikrinamas ne mažesnis kaip 30 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam vartotojui, ir tarp personalo bei vartotojų ar vartotojų grupių (iki 2 asmenų ar šeimos narių) užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.

Taip pat primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus atstumo.

Lankytojai, kurie turi akivaizdžių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami.

Bibliotekos darbo laikas

Radastų g. 2:
I–V 11–19
VI 10–17
K. Donelaičio g. 8 ir K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2:
I–V 10–18
VI 10–17

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.