Karantino laikotarpiu bibliotekoje veikia iš anksto užsakytų leidinių išdavimo ir grąžinimo paslauga bei teikiamos nuotolinės paslaugos. Šiuo metu nėra galimybės naudotis skaityklų paslaugomis. Jūsų patogumui, kad nereikėtų dažnai vykti į biblioteką, padidininome išduodamų leidinių kiekį iki 20 vnt.

 Leidinių išdavimas ir grąžinimas

Karantino laikotarpiu leidiniai išduodami Radastų g. 2 II a. fojė, Muzikos leidinių skaitykloje (K. Donelaičio g. 8) ir Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) esančiuose išdavimo punktuose. Leidinius prašome užsisakyti iš anksto (internetu, telefonu arba el. paštu) ir į biblioteką atvykti jau gavus užsakymo patvirtinimą. Viešosios prieigos kompiuteriais naudotis nebus galima.

Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), o naudojimosi leidiniais terminą prasitęsti: tel. (8 37) 32 42 59, mob. +37066223217, el. paštu registracija@kvb.lt arba internetu.

Grąžinti leidiniai 24 val. laikomi karantine bibliotekoje tam skirtoje patalpoje ir tik tuomet išbraukiami iš skaitytojo formuliaro. Skolintis karantinuojamų leidinių negalima.

Karantino laikotarpiu delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius neskaičiuojami.

Nuotolinės paslaugos

Biblioteka teikia nuotolines paslaugas. Informavimas ir konsultavimas vykdomas el. paštu ir nurodytais telefono numeriais padaliniuose.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:

 K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

Saugumo reikalavimai

Bibliotekoje užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam vartotojui, ir tarp personalo bei vartotojų ar vartotojų grupių (iki 2 asmenų ar šeimos narių) užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.

Taip pat primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus atstumo.

Lankytojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami. Taip pat neaptarnaujami lankytojai, kurie atsisako registruotis, nedėvi veido apsaugos priemonių.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus, linkime likti sveikais ir kviečiame pasinaudoti bibliotekos nuotolinėmis paslaugomis.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.