Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu ir rekomendacijomis karantino laikotarpiu Kauno savivaldybėje, nuo lapkričio 3 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka vartotojus aptarnauja su minimaliu kontaktu: lankytojams teikiamos iš anksto užsakytų leidinių išdavimo ir nuotolinių konsultacijų paslaugos. Šiuo etapu nebus galima naudotis skaityklų paslaugomis.

Leidinių išdavimas ir grąžinimas

Nuo lapkričio 3 d. leidiniai išduodami Radastų g. 2 II a. fojė, Muzikos leidinių skyriuje (K. Donelaičio g. 8) ir Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) esančiuose išdavimo punktuose. Rekomenduojama leidinius užsisakyti iš anksto (internetu, telefonu arba el. paštu) ir į biblioteką atvykti jau gavus užsakymo patvirtinimą. Radastų g. 2, II a. fojė veiks VIPT kompiuteriai, kuriais taip pat bus galima užsisakyti leidinius.

Leidinius rekomenduojame grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), o naudojimosi leidiniais terminą prasitęsti: tel. (8 37) 32 42 59, mob. +37066223217, el. paštu registracija@kvb.lt arba internetu.

Nuotolinės paslaugos

Biblioteka teikia nuotolines paslaugas. Informavimas ir konsultavimas vykdomas el. paštu ir nurodytais telefono numeriais padaliniuose.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:

 K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

Renginiai keliasi į virtualią erdvę

Artimiausi bibliotekos renginiai perkeliami į virtualią erdvę. Kviečiame žiūrėti tiesiogines transliacijas bibliotekos Facebook ir Youtube paskyrose.

Lapkričio 5 d. 17.30 val. tiesiogiai bibliotekos Facebook paskyroje vyks fitoterapeuto Virgilijaus Skirkevičiaus paskaita apie vaistažolininkystę.

Lapkričio 10 d. 18 val. bibliotekos YouTube kanale kviečiame stebėti tiesioginę paskaitos „Mados industrija: vartojimo pasekmės ir sprendimai“ transliaciją.

Lankytojų registracija ir saugumo reikalavimai

Nuo spalio 26 d. visi bibliotekos lankytojai yra registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Atsisakius registruotis – lankytojas neįleidžiamas į biblioteką. Asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami.

Bibliotekoje užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam vartotojui, bei ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.

Taip pat primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus atstumo.

Lankytojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami. Taip pat neaptarnaujami lankytojai, kurie atsisako registruotis, nedėvi veido apsaugos priemonių.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus, linkime likti sveikais ir kviečiame pasinaudoti bibliotekos nuotolinėmis paslaugomis.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.