Nustačius pirmąjį COVID-19 atvejį bibliotekos darbuotojui, dėl prevencijos priemonių taikymo spalio 8–10 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos veikla buvo laikinai apribota, paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.

Taikomos saugumo priemonės

Siekiant maksimaliai apsaugoti darbuotojų ir vartotojų sveikatą, buvo imtasi visų įmanomų rekomenduojamų atsargumo ir prevencijos priemonių: nustatyti ir apie tai informuoti tiesioginį artimą kontaktą su sergančiu darbuotoju turėję asmenys, pirmo ir antro lygio kontaktus turėję darbuotojai yra laikinoje saviizoliacijoje, jiems atliekami COVID-19 tyrimai, pilnai dezinfekuotos bibliotekos patalpos (adresu Radastų g. 2 ir K. Donelaičio g. 8, Kaune).

Lankytojams, kurie spalio 8 d. lankėsi bibliotekoje, kai buvo nustatytas pirmasis COVID-19 atvejis, atskirų saugumo priemonių imtis nėra rekomenduojama. Sergantis darbuotojas šią dieną darbe nebuvo, visi artimą kontaktą su juo turėję darbuotojai izoliuoti. Papildomai atkreiptinas dėmesys, kad bibliotekoje buvo griežtai laikomasi visų saugumo reikalavimų: periodiškai atliekamas aplinkos valymas, dezinfekcija ir vėdinimas, vartotojus aptarnaujančių darbuotojų darbo vietose yra įrengti specialūs atitvarai, darbuotojai dėvėjo nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikėsi saugaus atstumo, naudojosi dezinfekcinėmis priemonėmis, patalpos periodiškai vėdinimos, todėl kontaktai su lankytojais minimalūs.

Teikiamos nuotolinės paslaugos

Biblioteka teikia nuotolines paslaugas. Registracija ir informacija aptarnauja vartotojus nuotoliniu būdu: tel. (8 37) 32 42 59, mob. +37066223217, el. p. registracija@kvb.lt. informavimas ir konsultavimas el. paštu vyksta visuose padaliniuose.

Spalio 9–10 d. leidiniai nėra išduodami, skaityklose lankytis negalima. Leidinius galima užsisakyti internetu ir nuo spalio 12 d. atsiimti (gavus patvirtinimą el. laišku) bibliotekoje.

Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo). O prasitęsti naudojimosi leidiniais terminą galite el. paštu registracija@kvb.lt, internetu arba galite pasinaudoti interaktyvia paslauga Klausk bibliotekininko.

Artimiausi suplanuoti renginiai kelsis į virtualią erdvę. Informacija apie paslaugas nuo spalio 12 d. netrukus.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir kviečiame pasinaudoti bibliotekos nuotolinėmis paslaugomis.

Dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia >>> 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.