2020 m. spalio 28 d. (trečiadienį) – ŠVAROS DIENA.

Lankytojai neaptarnaujami. Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo).

Šį spalį jau aštuntą kartą organizuojamas Europos kibernetinio saugumo mėnuo − Europos Sąjungos kampanija, kuria siekiama didinti ES piliečių saugumą internete. Metinę informuotumo apie kibernetinį saugumą didinimo kampaniją koordinuoja ES kibernetinio saugumo agentūra (ENISA) ir Europos Komisija, o prie jos prisideda valstybės narės ir daugiau kaip 300 partnerių iš įvairių pramonės sektorių.

Džiaugiamės, kad jau penktą kartą dalyvaujame iniciatyvoje „Vokiečių kalbos dienos“, kurios šiemet, kaip ir daug kas, šiek tiek kitokios. Neatsitiktinai pasirinktas teminis akcentas – tvarumas. Kodėl jis?

Prevencinės priemonės pasiteisino, po spalio 8 d. patvirtinto pirmojo COVID-19 atvejo Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, pritaikius prevencines priemones, daugiau užsikrėtimo atvejų nenustatyta, nuo spalio 19 d. lankytojai gali ir vėl naudotis visomis bibliotekos paslaugomis.

Trečius metus Lietuvoje organizuojama nacionalinė akcija „Senjorų dienos internete“ sulaukia vis didėjančio susidomėjimo. Akcijos tikslas – sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, e. paslaugomis, kritiškai vertinti informaciją, tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Po COVID-19 prevencijos priemonių taikymo Kauno apskrities viešoji biblioteka dalinai atnaujindama paslaugas, nuo spalio 12 d. lankytojams teikia leidinių išdavimo ir nuotolines paslaugas. Šiuo etapu nebus galimybės naudotis skaityklų paslaugomis.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.