Vasara į pabaigą, o užduotų perskaityti knygų sąrašas nemažėja? Siūlome pasinaudoti galimybe nemokamai jungtis ir naudotis skaitmenine „Vyturys.lt“ knygų biblioteka.

Rugpjūčio 19 d. ketvirtadienį 18 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje (K. Donelaičio g. 8, įėjimas iš I a. fojė arba per Lydos g. 2 vartus) kaunietė rašytoja, menininkė Raima Zander (Raimonda Canderienė) kviečia į antrosios savo knygos „Bohema neis į dangų“ (2021, Homo liber) pristatymą.

Rugpjūčio 24 d., antradienį, 18 val. kviečiame į gilų, nuoširdų ir provokuojantį vidinei introspekcijai susitikimą, su knygos Lipt stogais ir žiūrėt žemyn“ autoriais: dainininke, žurnaliste, rašytoja Jurga Šeduikyte ir psichologu Gintaru Šmatavičiumi. Knygos pristatymas vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2).

Rugpjūčio 11 d. 17:30 val. biblioteka (Radastų g. 2, 404 k.) kviečia pasimėgauti kvapnia vakaro pramoga – iš arčiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie jų kūrimo paslapties ir pasinerti į savo namų svajonių kvapo kūrimą.

Visą laiką svajojai stovėti prie DJ pulto? Galbūt tau galvoje nuolat sukasi žodžiai, kuriuos norėtum paversti repo tekstais? O gal pradėjai įsirenginėti savo muzikos studiją ir kol kas vienintelis turimas inventorius yra stovas mikrofonui? Nepaleisk savo svajonių! Jei tau yra 14-29 m., kviečiame dalyvauti hiphopo edukacijose, kurios vyks jau 2021 m. rudenį! Reikia tik užpildyti registracijos formą ir laukti žinių!

Kauno apskrities viešoji biblioteka „Kultūros“ kavinės erdvėse (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) toliau organizuoja parodų ciklo „Vasaros galerija“ renginius ir kviečia meno entuziastus apsilankyti vienos dienos parodose.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.