Spalio 20 d., trečiadienį, 18.00 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. renginių salėje) vyks susitikimas su sociologu, kultūros tyrinėtoju, rašytoju Artūru Tereškinu.

Susitikimo metu su A. Tereškinu aptarsime prieš metus pasirodžiusią jo ir menininko A. Danusevičiaus knygą „Bjaurūs jausmai“.  Kalbėsime apie emocijų svarbą mūsų politiniam, ekonominiam ir socialiniam gyvenimui. Aptarsime, ką reiškia gyventi visuomenėje, kurioje politiškai yra kurstomi ir ekonomiškai palaikomi bjaurūs jausmai. Tikėtina, kad nuklysime ir į kitas Artūro Tereškino mokslinio domėjimosi sritis – vyriškumą, populiariosios kultūros reiškinius, pažeidžiamumą, lūkesčių ir laimės ekonomiką.

Plačiau apie susitikimo svečią:

Artūras Tereškinas – sociologas, kultūros kritikas, rašytojas. Knygų  „Absonia“  (1995), „Vyrų pasaulis: vyrai ir žaizdos vyriškumas Lietuvoje“ (2011), „Popkultūra: jausmų istorijos, kūniški tekstai“ (2013), „Nesibaigianti vasara: sociologinis romanas apie meilę ir seksą“ (2017) ir daugelio kitų autorius. Paskutiniu metu A. Tereškinas daugiausia dėmesio skiria emocijų sociologijos, lyčių sociologijos, vyriškumo studijų ir kalėjimų tyrimų kryptims.

Plačiau apie knygą „Bjaurūs jausmai“:

Šioje sociologo Artūro Tereškino ir menininko Adomo Danusevičiaus knygoje pirmą kartą atvirai aptariama tai, kokį vaidmenį jausmai ir emocijos vaidina viešojoje sferoje. Tai naujas žvilgsnis į emocinę viešojo gyvenimo ekonomiką Lietuvoje. Kaip mes viešumoje dalijamės bjauriais jausmais? Kaip jie įsiskverbia į mūsų odą ir kaip su jais susitvarkome? Ką reiškia patirti jausmus tikintis, kad jų keliamas triukšmas padės išgirsti mūsų gyvenimus? 

Būtina registracija.  Registracijos forma arba tel. 8 37 32 44 17. Susitikime būtinas galimybių pasas arba ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kviečiame dalyvauti!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.