Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2) 2017 m. gruodžio 19 d., antradienį, kviečia kartu pasitikti Kalėdas ir pabūti drauge!

Laukiame visų savo draugų, kurie šiais metais tapo neatsiejama bibliotekos dalimi. Bibliotekai šiemet kaip niekada anksčiau teko daug bendrauti, daug sužinoti ir daug patirti vykdant socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirtą programą. Šie žmonės biblioteką padarė jautresne, atviresne ir jaukesne vieta visiems. Todėl kviečiame visus mūsų draugus, jų artimuosius, auklėtojus ir visus, norinčius pabūti kartu, susipažinti, pasidalinti savo šiluma (ir atsineštu kalėdiniu skanėstu) gruodžio 19 d. į biblioteką!

Vilniaus žydų viešoji biblioteka (VŽVB) maloniai kviečia į Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje gruodžio 20 d. 17 val. vyksiantį renginį, kurio metu bus skaitomi pranešimai bei diskutuojama apie istorinę ir aktualią Lietuvos žydų kultūrą. Skambės ir akustinė šios tautos muzika.

2017 m. gruodžio 15–17 d. Kauno įgulos ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19) vyks Kauno kalėdinė knygų mugė, kurioje dalyvausime ir mes – Kauno apskrities viešoji biblioteka.

2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienį, 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) visus senjorus kviečia į sveikatingumo rytmetį pasimankštinti, pasisemti žinių apie sveikatą ir atsipalaiduoti su puodeliu arbatos! Mankštą ves grupinių treniruočių instruktoriai Rapolas ir Rokas Žeimiai. Tai pirmas susitikimas iš kitąmet sausį startuosiančių kassavaitinių mankštų senjorams.

Baigiantis lapkričiui, miestui rengiantis didžiosioms metų šventėms Kauno miesto rotušėje buvo pristatytas interaktyvus terminalas su pasakojimais apie 9 Kauno bažnyčias „Kauno bažnyčios: miesto tapatumo kodas“. Dabar jį galima rasti Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Radastų g. 2, 328 kamb.
 

Kalėdos, Naujieji metai – ypač laukiamos ir smagios šventės, per kurias namai prisipildo jaukumo bei malonaus šurmulio. Svarbus jų akcentas yra atvirukas su nuoširdžiais, šiltais, ranka rašytais sveikinimais. Bet ar žinote, kad tradicija nudžiuginti artimuosius specialiais kalėdiniais atvirukais gimė Anglijoje, o praėjus penkiasdešimčiai metų, 1898 m. pirmieji kalėdiniai atvirukai buvo išsiųsti ir Lietuvoje?