Projektas įgyvendintas: 2012 m.

Trumpas projekto pristatymas: Pristatyti psichologinių senyvo amžiaus žmonių tyrimų rezultatai ir dalytasi darbo su pagyvenusiais žmonėmis patirtimi. Skaityti pranešimai apie senyvo amžiaus žmonių psichinės sveikatos palaikymą, orų ir aktyvų senėjimą, pasitenkinimą gyvenimu ir kitomis temomis.

Konferencijos pranešimai:

Kauno apskrities viešosios bibliotekos veiklų, skirtų pagyvenusių žmonių sveikatos ir aktyvumo stiprinimui, pristatymas, Jurga Grikietytė-Čebatavičienė, Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Knygos vietoj piliulių arba biblioterapiniai seansai Šiaulių ligoninėje, Aldona Šiaulienė, Šiaulių P.Višinskio viešoji biblioteka.

Kognityvumo aspektas vyresniame amžiuje: pažintinės funkcijos ir pasitenkinimas gyvenimu (mokslinių tyrimų apžvalga). Dovilė Rupeikaitė ir doc. dr. Liuda Šinkariova, VDU Teorinės psichologijos katedra.

Vyresnio amžiaus žmonių gyvensena: biopsichosocialinis požiūris, doc. dr. Loreta Gustainienė, VDU Teorinės psichologijos katedra.

Senjorų fizinio aktyvumo ir pasitenkinimo gyvenimu ryšys, dr. Klaudija Pauliukevičiūtė ir Agnė Murauskaitė, VDU Bendrosios psichologijos katedra.

Pagyvenusio ir senyvo amžiaus asmenų pasitenkinimo santykiais su savo suaugusiais vaikais ypatumai, dr. Klaudija Pauliukevičiūtė ir Justina Marmaitė, VDU Bendrosios psichologijos katedra.

Pagyvenusių žmonių požiūrio į gyvenimą globos namuose ir gyvenimo kokybės ryšys, Egidija Stanevičienė ir dr. Loreta Zajančkauskaitė-Staskevičienė, VDU Teorinės psichologijos katedra.

Netektys ir jų įveikimas, Birutė Balsevičienė, VDU Teorinės psichologijos katedra.

Psichologinės pagalbos teikimo vyresnio amžiaus žmonėms etiniai aspektai, dr. Klaudija Pauliukevičiūtė, VDU Teorinės psichologijos katedra.

Integruota demencija sergančių pacientų priežiūra, gyd. Jurgita Knašienė, LSMU MA Geriatrijos klinika.

Senyvo amžiaus žmonių psichinės sveikatos palaikymas terapijų pagalba, Rita Kaževienė, Panemunės senelių globos namai.

Orus ir aktyvus senėjimas: senyvo amžiaus moters patirtis, Dovilė Jankūnaitė, doc. dr. Rasa Naujanienė, VDU Socialinio darbo katedra

Konferencijos organizatoriai:

 KAVB-logotipas vdu

Rėmėjas:

eifl logo

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.